Společnost PKS okna a.s., se sídlem ve Žďáře nad Sázavou, vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici výrobní ředitel. Naší vizí je neustálý rozvoj společnosti a budování dobrého jména.

Náplň práce:

* řízení, metodické vedení, koordinace a kontrola výrobního úseku

* stanovování výrobních plánů a jejich kontrola s ohledem na plnění termínů zakázek a maximálního vytížení strojů a zařízení na všech výrobních provozech

* trvalé posuzovaní technologické úrovně výrobního zařízení provozů a softwarového vybavení

* sjednocení a standardizace procesu výběru dodavatelů klíčových materiálových

vstupů s cílem dosažení optimálního zásobování výrobních provozů za optimálně vysoutěžených cen

Požadavky:

* vysokoškolské vzdělání technického směru nebo v oblasti ekonomie a managementu

* praxe alespoň 5 let na vedoucí pozici v řízení průmyslové výroby

* bohaté zkušenosti s přímým řízením a nastavováním výrobních procesů

* pokročilá znalost práce na PC, především MS Office

* ŘP sk. B, aktivní řidič

* znalost anglického jazyka výhodou, ale není podmínkou

* manažerské schopnosti, organizační a komunikační dovednosti, prezentační a vyjednávací schopnosti

Benefity:

* česká společnost s pružnými interními procesy

* nadstandardní platové podmínky

* odborné vzdělávání či jazykové vzdělávání a profesní rozvoj

* příspěvek na penzijní či životní pojištění

* mobilní telefon

* notebook a služební automobil i k osobnímu užívání

* bohatý systém benefitů: cafeterie, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, sick days,…

* firemní teambuildingové akce

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
Adresa
Wilsonova 101/4, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Vrcholový management, Výrobní ředitel/manažer, Vedoucí výroby, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Jobs Contact Consulting, s.r.o., Jana Slováková
+420 602 642 915