HAIR SERVIS je v současné době největší společnost v ČR, která zajišťuje kompletní servis pro kadeřníky. HAIR SERVIS zastupuje nebo vlastní významné kadeřnické značky. HAIR SERVIS byl založen v roce 2003.

Nabízíme veškerý servis pro začínající i profesionální kadeřníky, od nabídky kvalitní vlasové kosmetiky, pomůcek, přes školení a vzdělávání až po otevření nebo renovaci kadeřnických salonů.

Brand Manager

Největší distributor s vlasovou kosmetikou v České republice, společnost HAIR SERVIS, spol. s r.o. hledá zaměstnance na pozici Brand manager

Požadavky:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • zkušenost v oboru nebo studijní zaměření na marketing
  • zkušenost s on line marketingem a soc. sítěmi
  • znalost německého jazyka slovem i písmem
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • dobrá znalost MS Office
  • samostatnost i schopnost týmové práce, kreativita, preciznost
  • pozice vhodná pro absolventy

Náplň práce:

  • kompletní starost o svěřené značky + uvádění nových
  • offline + online marketing
  • spolupráce s grafickou agenturou
  • písemná i ústní komunikace se zahraničními dodavateli
  • spolupráce s obchodními reprezentanty

Co nabízíme:

  • práce v mladém kolektivu v zázemí stabilní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • nástup na HPP možný ihned/dle dohody

Společnost
HAIR SERVIS, spol. s r.o.
Adresa
Rabasova 1081/1, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Brand manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel