Do našeho social týmu hledáme novou posilu!
Žiješ pro sociální sítě a chceš své dovednosti dále rozvíjet? Ovládáš business managera? Souhlasíš s tím, že social není jenom pro zábavu? Je tvá odpověď na všechny otázky ANO? Pak jsi tady správně!

Co nabízíme:

 • Super partu kolegů, se kterou tě to bude bavit - jsme gendrově, věkově a zájmově vyvážená skupina. V kanceláři nám většinou hraje Dance rádio, ale rádi dáme prostor tvému výběru.
 • Flexibilní pracovní dobu (jsme hodně FREE, tedy pokud máš hotové své povinnosti a všechno šlape, můžeš si pracovní den hodně uzpůsobit podle sebe).
 • Homeoffice a Worldoffice (pokud je potřeba, není problém pracovat z domova nebo z pláže. Podmínkou je dobrá wifi a zodpovědný přístup).
 • Profesní rozvoj a růst (náš obor se neustále vyvíjí a my tě rádi podpoříme na cestě za nejnovějšími informacemi, které budeš moci využít ve své práci).
 • Zajímavé finanční ohodnocení
 • Podporu (tvá potencionální šéfka má psychoterapeutické vzdělání. Takže pokud klient zašlape tvé nápady do země, máš rameno, na kterém se může vyplakat).

Co bys měl/a umět?

 • Spravovat profily našich klientů na sociálních sítích Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter, TikTok
 • Tvořit obsah. Textíky, obrázky, videa… v případě potřeby ti samozřejmě pomůže náš copywriter nebo grafik, ale základní věci budou na tobě. Pokud tedy ovládáš nějaký grafický program, jsou to body navíc!
 • Stavět a spravovat kampaně. Naši klienti jsou z různých odvětví, a tak by i tvé kampaně měly být stavěny podle toho, zda potřebuješ budovat povědomí nebo prodávat z eshopu. Je tedy nezbytné vědět, co, kdy, jak a proč využít.
 • Community management. Budeš hlavní spojkou mezi klientem a jeho fanoušky na sociálních sítích. Počítej tedy s tím, že budeš odpovídat na dotazy a komentáře, šířit kolem sebe pozitivní energii a starat se o komunitu na svěřeném profilu.
 • Komunikovat (nejen) s influencery. Naše agentura spolupracuje s řadou influencerů, menších i větších. Takže se připrav na to, že se sem tam dostaneš do kontaktu s nějakou tou hvězdou.
 • Reporting. To je ta méně zábavná část, ale nesmírně důležitá. Budeš zpracovávat reporty pro klienty a dávat návrhy na případná vylepšení, aby byly splněny všechny klientovy sny.
 • Táhnout s námi za jeden provaz. V rámci své pozice budeš spolupracovat s řadou kolegů a externích dodavatelů. Jsme tým, který se má rád a navzájem se podporuje. Je to klišé, ale je to tak. A po tobě budeme chtít to samé.

Zajímá tě víc? Napiš nám, rádi se s tebou potkáme a vše osobně probereme.

Více o nás zjistíš na našem webu www.contexto.cz

Těšíme se na tebe!


Informace o pozici

Společnost
Contexto Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Contexto Consulting s.r.o., Kristina Matiášová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.