Jsme nově založenou s.r.o. v rámci skupiny AUTOBOND GROUP, a.s., která je autorizovaným prodejcem značek TOYOTA, KIA, MITSUBISHI, SUZUKI, NISSAN a FORD. Vzhledem k rozsahu činnosti společnosti nově vzniká společnost BOND AUTO Plus s.r.o., která má v dikci výhradně prodej referenčních a ojetých vozidel.

Specialista výkupu vozidel

Společnost BOND AUTO Plus s.r.o. je dceřinou společností skupiny AUTOBOND GROUP a.s, jednoho z největších dealerů značek KIA, Toyota, Nissan, Mitsubishi, Suzuki a Ford.

Co Vás čeká

  • Oceňování vozidel v rámci protiúčtu
  • Příjem vozidel z našeho operativního leasingu
  • Koordinace skladových zásob vozidel
  • Plánování logistiky vozidel v rámci sítě AUTOBOND GROUP a.s.

Co od Vás očekáváme

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti výkupu vozidel min. 1 rok
  • Výborné komunikační znalosti
  • Reprezentativní vystupování
  • ŘP skupiny B

Co vám nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení na základě vygenerované marže
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Pět týdnů dovolené
  • Služební vozidlo formou zaměstnaneckého programu

Společnost
AUTOBOND GROUP a.s.
Adresa
Krmelínská 762/12, Ostrava – Hrabová
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní), Němčina (Základní)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Zařazeno: Auto - moto, Servisní technik, Garanční technik, Prodejce vozů, Fleet manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BOND AUTO Plus s.r.o., Adam Grubhoffer
775 010 196