Přijď pracovat do nového Business Service Centra v Českých Budějovicích se sídlem v budově Piano. Nabízíme skvělé benefity, moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
Staň se součástí společnosti Aptar, která s více než 70ti lety zkušeností patří mezi světové lídry ve svém oboru a řadí se mezi stabilní a perspektivní zaměstnavatele. Vyrábíme sofistikované plastové uzávěry pro známé značky v oblasti farmaceutického, kosmetického a potravinářského průmyslu.

Accounting Clerk / Účetní

Pracovní náplň:

Účtování došlých faktur

Zpracování bankovních výpisů

Příprava platebních příkazů

Účtování interních dokladů

Tisk a odesílání upomínek na faktury po splatnosti

Vystavování faktur

Denní komunikace se zahraničními pobočkami firmy Aptar

Požadujeme:

VŠ nebo SŠ vzdělání (oblast účetnictví a financí výhodou, nikoliv podmínkou)

Předchozí pracovní zkušenost v oblasti účetnictví výhodou

Angličtina na komunikativní úrovni (B2) nutností, další jazyk výhodou

Výborné písemné i verbální komunikační schopnosti

Znalost MS Office, znalost účetních softwarů výhodou

Důslednost

Ochotu vycestovat do zahraničí

Nabízíme:

Jistotu mezinárodní a stabilní společnosti

Mzdu odpovídající Vašim dovednostem a zkušenostem

13. mzdu (dle délky zaměstnání ve firmě)

Flexibilní pracovní dobu

5 týdnů dovolené s 50% bonusem

Home office

Sick days

Stravenky 130 Kč

Příspěvek na dojíždění

Jazykové kurzy

Společnost
Aptar Čkyně s.r.o.
Adresa
Lidická tř. 2331/6a, České Budějovice – České Budějovice 7
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Ekonom, Fakturant/fakturantka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Aptar Čkyně s.r.o., Olga Pokorná