Posláním společnosti Nové Fitness, s.r.o. je poskytovat takové služby a prodávat takové produkty, které zajistí našim zákazníkům prosperitu a osobní spokojenost.
Od roku 2002 dodáváme našim zákazníkům kvalitní vybavení pro komerční, hotelová a firemní fitness centra a EMS studia. Poskytujeme know-how na vybudování a provozování fitness center a EMS studií a prvotřídní servis.

Specialista pro EMS

Baví Vás nové trendy fitness? Máte obchodního ducha? Máme pro Vás příležitost!

Co Vás čeká:

  • Cílem vaší práce bude prodej přístroje pro elektrickou stimulaci svalů (EMS) miha bodytec https://www.novefitness.cz/fitness-vybaveni/miha-bodytec/
  • Budete pracovat ve společnosti se 18 letou tradicí, která je lídrem mezi dodavateli profesionálního vybavení fitness center.
  • 2 dny z týdne budete v kanceláři a budete si sjednávat schůzky a připravovat nabídky.
  • 3 dny budete na cestách a budete potenciálním zájemcům představovat EMS trénink a jeho benefity.

Co očekáváme:

  • Osobnost, která věří technologii EMS
  • Prezentační a komunikační schopnosti.
  • Schopnost dohodnout si schůzku po telefonu.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Výkonovou mzdu ve výši 30.000,- až 60.000,- Kč měsíčně.
  • Služební auto a telefon.
  • Odborná školení.

Společnost
Nové Fitness, s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Zákaznický servis, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Obchodní asistent, Manažer partnerského prodeje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel