Společnost U G A, spol. s. r. o., která působí na trhu více než 25 let a je předním dodavatelem staveb v ČR v oboru plynárenství, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici stavbyvedoucí.

Hledáme silnou vůdčí osobnost orientovanou na výsledek, měl byste mít dobré komunikační, plánovací a organizační schopnosti, schopnost přizpůsobit se zavedenému systému práce a firemní kultuře, schopnost přenášet požadavky vedení na své podřízené.

Co vás čeká

Budete zodpovědní za realizaci staveb v oblasti plynárenství. Vaší pracovní náplní bude:

- Příprava stavby (zajištění příslušných povolení, vytyčení sítí jiných provozovatelů, atp.)

- plánování, organizování, vedení podřízených pracovníků,

- kontrola prováděných činností na stavbě,

- komunikace s externími subjekty,

- hodnocení podřízených zaměstnanců,

- zpracování dokumentace stavby,

- prosazování principů a zásad dle vnitřních předpisů společnosti,

- vedení stavebního deníku,

- odpovědnost za dodržování pracovních (technologických) postupů při výstavbě plynárenských zařízení, dokumentovaných postupů zajišťujících kvalitu prováděných prací, dodržování předpisů BOZP a PO svých podřízených.

- odpovědnost za kontrolu případných externích dodavatelů,

- odpovědnost za seznámení zaměstnanců a dalších osob působících na staveništi s relevantními interními předpisy, zejména s analýzou rizik a technologickými postupy.

Požadujeme:

dobré vystupování,

umění číst a aplikovat projektovou dokumentaci,

řidičský průkaz sok. B,

autorizaci ČKAIT v oboru technologická zařízení staveb,

Osvědčení TIČR v oblasti plynárenství,

práce na PC na uživatelské úrovni (MS Word, Excel, Outlook),

práce na telefonu/tabletu v operačním systému Android.

Co vám můžeme nabídnout

zázemí silné české společnosti,

zajímavé platové ohodnocení,

práci v dobrém kolektivu,

služební automobil i pro soukromé účely,

služební notebook, tablet a telefon,

zajistíme potřebné kurzy a odborné vzdělávání.

Společnost
U G A , spol. s r.o.
Adresa
Oldřichovská 980, Kamenický Šenov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.