Usilujeme o lepší svět. Práce u nás má smysl.

Budujeme síť ScioŠkol, vzděláváme děti pro budoucnost. Pomáháme žákům a studentům ve studiu, připravujeme přijímací zkoušky pro vysoké školy, pomáháme všem školám.

Průvodce odpolední družinou ve ScioŠkole FM

Naplňuje vás práce s dětmi a máte chuť je provázet na jejich cestě poznáním a vzděláváním? Rádi zkoušíte nové věci? Baví vás stále hrát si, tvořit, vyrábět a poznávat? Vítáte svobodu, chcete přinášet své nápady a podílet se na chodu školy, do které byste i vy rádi chodili? Pak je tu příležitost právě pro Vás.

Jsme malá škola, což nám umožňuje pečovat o osobní vztahy a vytvářet velmi pohodové prostředí. Společně vedeme a budujeme inovativní školu, která je součástí společenství ScioŠkol, kde se vzájemně inspirujeme a podporujeme. Nechodíme vyšlapanými cestičkami a stále objevujeme nové možnosti, permanentní změna je naší součástí. Hledáme fajn člověka, který rozšíří řady našich průvodců a pomůže nám pracovat s dětmi v rámci školní družiny.

Průvodce v družině funguje ve škole každé všední odpoledne mezi 12 a 16 hodinou. Případně, může v družině pracovat více lidí, kteří se během týdně vystřídají. Přihlásit se tedy můžete, i když byste mohli ve škole působit jen některé z těchto dnů.

Koho hledáme?

Nepotřebujeme nutně pedagogickou praxi nebo vzdělání, ale nutná je alespoň nějaká zkušenost práce s dětmi (hlídání dětí, skaut, táborový vedoucí, doučování atd..).
Hledáme fajn člověka, který zapadne k nám do kolektivu a k našim dětem.
Základní dovedností každého průvodce je otevřená a respektující komunikace.
Nezbytným předpokladem úspěchu na této pozici je schopnost a chuť stále se učit a rozvíjet, stejně jako dovednost poskytovat a přijímat zpětnou vazbu.
Někoho, kdo přirozeně vytváří bezpečné prostředí, zvládne zprostředkovávat dětem smysluplnost aktivit, umí nadchnout a umožňovat dětem spolupráci.
Někoho, koho bude bavit s dětmi tvořit, mluvit, sportovat, prostě užívat si chvíle mimo hlavní výuku.

Co nabízíme?

Smysluplnou, inspirativní, ale také náročnou práci s dětmi na první stupni. Vhodnou i jako dlouhodobou brigádu.
Velkou důvěru ve vaše schopnosti, plný respekt, ale i podporu, pokud ji budete potřebovat.
Průběžné kvalitní další vzdělávání.
Možnost spolu s fajn kolegy a dětmi utvářet konkrétní podobu své školy a vyjadřovat se i k ostatním ScioŠkolám.
Možnost naučit se spoustu nových věcí.
Teambuildingové akce.
Pracovní poměr (možno i práce na DPP) na 1 rok s možností dalšího prodloužení.

Co je třeba udělat?

Pokud byste se k nám rádi připojili i vy, pošlete nám své CV, ve kterém kromě obvyklých údajů uveďte i všechny zkušenosti z práce s dětmi i ty, které se zdají méně důležité (klidně i s vlastními dětmi – také důležitá zkušenost).

V motivačním dopise nám, prosím, napište, proč byste rádi pracovali zrovna u nás a popište na co byste se nejvíce těšili a z čeho byste měli největší respekt.

Už se těšíme na Vaše odpovědi, které nám, prosím, zašlete do 21. 6. 2021.

Více o ScioŠkole Fýdek-Místek naleznete na frydek.scioskola.cz


Informace o pozici

Společnost
www.scio.cz, s.r.o.
Adresa
Cihelní 410, Frýdek-Místek – Frýdek
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Lektor/instruktor, Speciální pedagog, Trenér/školitel, Učitel mateřské školy, Učitel základní školy, Vychovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel