Zdravotní klaun, o.p.s., je zavedená nezisková organizace s národní a mezinárodní působností. Již téměř 20 let přináší speciálně vyškolení Zdravotní klauni humor a radost nemocným dětem, opuštěným seniorům a dalším trpícím. Přispívají tak ke zlepšení jejich psychického stavu a tím se ruku v ruce lepší i stav zdravotní.
Zdravotní klauni navštíví každý rok desítky tisíc nemocných dětí a tisíce osamělých seniorů, kterým přinesou radost a smích do míst, kde se jich nedostává.

ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA MARKETINGU A FUNDRAISINGU

Přidejte se do týmu, ve kterém si věříme, že profesionalita je stejně důležitá jako lidský přístup a dobrá nálada. Věříme, že těšit se do práce je fajn a že to jde. Věříme také, že i práce nás může chytit za srdce. A nás za srdce chytila.
Podílejte se spolu s námi na jednom z největších projektů svého druhu v Evropě. Přidejte se k nám a pomozte nám naplňovat toto krásné poslání.

Pracovní náplň:

  • Spolupráce při tvorbě darovacích smluv
  • Podpora při péči o individuální dárce
  • Podpora při přípravě a zpracování grantových žádostí a veřejné sbírky
  • Podpora při úpravě datových balíčků pro CRM
  • Vedení marketingového skladu
  • Komunikace s dárci
  • Příprava PR a marketingových materiálů na akce
  • Účast na marketingových a fundraisingových akcích organizace
  • Zakládání GDPR souhlasů z focení
  • Podpora fundraisingového a marketingového týmu
  • Evidence přehledů Facebooku
  • Podpora při výběru dodavatelů
  • Podpora při zajišťování ateliérového focení a při natáčení videí

Očekáváme:

  • Pečlivost, samostatnost a spolehlivost
  • Zkušenost s podobnou pozicí je výhodou, nikoliv podmínkou
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Empatickou osobnost s výbornými komunikačními schopnostmi
  • Velmi dobrou znalost MS Office (součástí výběrového řízení je test znalostí)
  • Alespoň základní znalost AJ
  • ŘP sk. B - aktivní řidič/ka

Nabízíme:

  • Důkladné zaškolení, seznámení s naší činností - nikoho v tom jen tak nenecháme :-)
  • 26 000,- Kč na HPP na plný úvazek
  • Nástup možný ihned
  • Možnost plného i zkráceného úvazku (min. 6 hod/denně)
  • Pracovní doba 8:30 – 17:00 (možno drobně přizpůsobit vašim potřebám)
  • Možnost být součástí stabilního a smysluplného projektu.
  • Práce v kolektivu spolupracujících srdcařů, kteří dělají svou práci s láskou

Pokud vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis. Budeme vás kontaktovat v co možná nejkratší době.

Těšíme se na vaši odpověď.

Společnost
Zdravotní klaun
Adresa
Paříkova 355/7, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Asistentka, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Nezisková organizace

Zdravotní klaun, Ivana Štěrbová
606 543 974