Zdravotní klaun, o.p.s., je zavedená nezisková organizace s národní a mezinárodní působností. Již téměř 20 let přináší speciálně vyškolení Zdravotní klauni humor a radost nemocným dětem, opuštěným seniorům a dalším trpícím. Přispívají tak ke zlepšení jejich psychického stavu a tím se ruku v ruce lepší i stav zdravotní.
Zdravotní klauni navštíví každý rok desítky tisíc nemocných dětí a tisíce osamělých seniorů, kterým přinesou radost a smích do míst, kde se jich nedostává.

Marketingový/á specialista/tka

Přidejte se do týmu, ve kterém věříme, že profesionalita je stejně důležitá jako lidský přístup a dobrá nálada. Věříme, že těšit se do práce je fajn a že to jde. Věříme také, že i práce nás může chytit za srdce. A nás za srdce chytila.
Podílejte se spolu s námi na jednom z největších projektů svého druhu v Evropě. Přidejte se k nám a pomozte nám naplňovat toto krásné poslání.

Pracovní náplň:

  • koordinace online i offline marketingových projektů
  • příprava, plánování a vyhodnocování marketingových kampaní
  • digitální marketing a komunikace
  • tvorba kampaní (text, grafika)
  • správa webových stránek
  • tvorba obsahu pro online kanály
  • správa Youtube
  • správa Google Analytics a Google grantu (statistiky, reporty a výsledky kampaní)
  • rozesílání newsletteru
  • správa a podpora on-line fundraisingových kanálů
  • tvorba marketingových a propagačních materiálů
  • marketingová podpora fundraisingových aktivit a akcí
  • podílení se na zvyšování celkové brand awareness Zdravotního klauna
  • spolupráce s kreativní agenturou
  • komunikace s externími dodavateli