Rádi bychom do týmu přijali posilu, která nám pomůže s dodávkou na datových projektech u našich klientů zejména v oblasti machine learning, prediktivních a optimalizačních modelů.

Staneš se součástí našeho Data Science týmu, který řeší reálné datové problémy našich klientů. Čeká tě práce na celé řadě projektů, od tvorby modelů predikujících chování zákazníků přes řešení optimalizačních úloh až po využití Deep Learning modelů při dolování znalostí z obrázků či textu. Vyzkoušíš si práci s nejmodernějšími technologiemi a state-of-art algoritmy. Vytvoříš opravdovou hodnotu a budeš mít dobrý pocit z práce na smysluplných projektech.

Co můžeš očekávat: Revolt BI není jenom o jednom projektu: tým přináší konstantní feed nových výzev a zajímavých příležitostí. Revolt řeší problémy a naši zákazníci nás dobře zásobují. Od logistiky, přes sales či marketing až po optimalizaci business procesů v tuto chvíli zpracováváme data pro všechny možné use cases.

Co očekáváme my:

Základem je dobrá komunikace v týmu a chuť se učit nové věci. Náš Data Science tým je zatím malý - tj. schopnost samostatně pracovat a činit rozhodnutí je základ.

Dále:

VŠ student nebo absolvent matematiky/statistiky/computer science/ekonometrie

Zkušenost se zpracováním a analýzou dat

Základní orientace v DS úlohách (lineární regrese, clustering, optimalizace…)

Slušná znalost SQL

Základní znalost R nebo Python (pokročilá znalost velkou výhodou!)

Znalost angličtiny

Zkušenosti s cloud technologiemi výhodou

Zkušenost s Tableau/PowerBI výhodou

Výhodou bude, pokud budeš umět:

Vždy oceníme konkrétní doménovou znalost v konkrétním businessu - ať již to jsou NLP, Geospatial data, Telco, Risk, Audit, Marketing nebo např. Logistika.

Náplň práce:

Komunikace s klienty, pochopení jejich problémů, návrh řešení

Zpracování a čištění dat

Tvorba a validace datových modelů

Tvorba analýz a identifikace nejzajímavějších nálezů

Tvorba reportů, prezentace výsledků klientům

Co se u nás naučíš:

Práci s top cloudovými platformami: Snowflake Google Cloud Platform, Keboola

Práci s BI nástroji - konkrétně Tableau a Power BI

Můžeš očekávat spolupráci s ostatními Data Scientists na pokročilých analytických projektech využívající machine learning a pokročilé statistické analýzy.

Zejména se naučíš pracovat na Data Science projektech od začátku až do konce a je jen na tobě, kterým směrem se rozhodneš rozvíjet

O nás:

Revolt BI je konzultační a datově analytická agentura. Vyrostli jsme zejména na Retailových klientech pro které jsme dělali reporting v Tableau, Power BI a GoodDatě, stavěli jsme datamarty zejména v Keboole a řešili automatizaci marketingu či různých procesů na skladě. V minulých dvou letech jsme dvakrát po sobě vyhráli inovační Hackaton Škoda Auto, pravidelně přednášíme na data konferencích jako je Measure Camp.

Naše vize je umět pomáhat firmám nacházet konkrétní hodnotu v datech a efektivně se transformovat a i z tohoto důvodu část naší kapacity je věnována konzultacím v oblasti sales, logistiky a marketingu.

V tuto chvíli je nás cca 35 - drtivá většina na pozicích Data Science a Data Engineering. V týmu jsou Seniorní lidé se zkušenostmi z firem jako je McKinsey, O2, Keboola a další.

Od jiných podobných společností se odlišujeme tím, že se snažíme zpracovat data od začátku až do konce a začátkem myslíme design business procesu a zdůvodnění proč a jak se mají vůbec které informace zapisovat. V minulosti jsme vytvářeli datové sklady, celopodnikové reporty v GoodData, Tableau, Power BI a Qlikview, počítali prediktivní a klasifikační modely a nyní vytváříme analytickou aplikaci, která má celoevropský dopad.

Více informací o nás a o tom jak pracujeme najdeš na webu www.revolt.bi.

Viz. (https://digibiz.cz/giuliano-giannetti-revolt-bi-nejvetsi-zajem-o-datove-sluzby-prichazi-z-retailu/)

Co ti můžeme nabídnout:

Budeš pracovat v rozvíjející se firmě kde manažeři jsou sami analytici/vývojáři. Dělali jsme desítky projektů a víme co je potřeba k tomu, aby se věci dělali efektivně. Práce nás baví a aktivně řešíme jak posouvat dopředu nás ale i Tebe.

Společnost
Revolt BI s.r.o.
Adresa
Pobřežní 249/46, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Data scientist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Revolt BI s.r.o., Hana Kuželková