Con Gusto s.r.o., Údolní 76, Brno, 602 00

Šéfkuchař / Kuchař v Con Gusto Catering

Významná brněnská gastro skupina Con Gusto rozšiřuje své působení a hledá nové pracovníky do cateringových služeb na následující pozice:

  • šéfkuchař
  • kuchař
  • kuchař studené kuchyně

Co vás čeká

Nabízíme vám práci na hlavní pracovní poměr, brigádně i OSVČ v příjemném kolektivu stabilní společnosti se silným zázemím. Nabízíme výborné finanční ohodnocení a možnost profesního i osobního růstu.

Kuchařů hledáme hned několik, ale nejdůležitější je pro nás nový šéfkuchař, který má zkušenosti s českou a mezinárodní kuchyní. Nebojí se tvorby kreativních meníček na míru a má velmi dobrou organizaci práce.

Samozřejmostí je i výběr nových kolegů, kteří mu budou k ruce při přípravě cateringů na různé akce. Jednoho, co bude mít na starosti přípravu studené kuchyně (sendvičů, kanapek a mnoho dalšího), a druhého, který bude zodpovědný za přípravu kompletního menu na naše cateringy. Samozřejmostí je i přímá účast na těchto akcích a pomoc při vydávání jídel hostům.

Pracovní doba: Flexibilní pracovní doba

Samozřejmostí je firemní stravování (jídlo i nápoje) zdarma v průběhu pracovního dne. Mimo pracovní dobu můžete využít zaměstnanecké slevy v rámci celé sítě Con Gusto.

Dále se můžete těšit na prémie dle výkonu a dárkové poukazy.

Také nabízíme nástupní bonus 10.000 Kč!

Bez čeho to nepůjde

Oceníme předchozí praxi na dané či obdobné pozici. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a samostatnost. Zájem o rozvoj svých profesních znalostí. Vážíme si pozitivního a upřímného přístupu, který ocení i vaši budoucí kolegové.

Pokud byste s námi rádi pracovali, odpovězte na tento inzerát s informací, o jakou pozici máte zájem a přiložte, prosím, váš životopis.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Společnost
Con Gusto s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Kuchař, Šéfkuchař, Zaměstnanec provozu restaurace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Con Gusto s.r.o., Jan Tvrdý