NOVIKO s.r.o. je součástí skupiny Covetrus, která je přední světovou společností poskytující produkty, technologie i služby pro péči o zdraví zvířat a domácích mazlíčků. Podporujeme úspěšný rozvoj podnikání veterinárních lékařů, obchodů s chovatelskými potřebami i dalších subjektů v tomto oboru. Společnost Covetrus s mateřskou centrálou v USA zaměstnává přes 5.000 zaměstnanců ve 25 zemích světa.

V letošním roce jsme se zúčastnili celosvětového průzkumu OHI (Organizational Health Index), který hodnotí spokojenost zaměstnanců mezi více než 1 900 firmami po celém světe a jsme pyšní na to, že naše firma uspěla lépe než 92 % všech hodnocených zaměstnavatelů

°°° Marketing Supervisor °°°

Na čem budete pracovat?

 • Budete aktivně spolupracovat s externí agenturou na reklamních kampaních. Od zadání, přes koordinaci činností až po samotné vyhodnocení kampaně.
 • Budete mít zodpovědnost za tvorbu marketingových materiálů k novým i stávajícím řadám produktů (letáky, katalogy, emailingové kampaně, POS, informace na webu). Co vymyslíte, to i s týmem zrealizujete.
 • Budete spolupracovat s kolegy z výroby na vývoji nových produktů po kreativní i realizační stránce.
 • Na nepravidelné bázi budete komunikovat s našimi exportními partnery v zahraničí.
 • Povedete menší tým kolegů v marketingovém oddělení.

Co od Vás na této pozici očekáváme?

 • Hledáme parťáka, který umí věci nejen vymyslet, ale i kompletně dotáhnout a zařídit.
 • Domluvíte se bez problémů anglicky (slovem i písmem).
 • Ovládáte balíček MS Office (prezentace v PPT je váš denní chleba) a výhodou pro vás budou základy Google Analytics.
 • Jste dobrý parťák do týmu, ale umíte pracovat samostatně.

Co Vám můžeme nabídnout?

 • Dáme Vám možnost se přímo podílet na budování brandu, který je už dobře etablován, ale má před sebou ještě slušnou perspektivu.
 • Nabídneme Vám práci, která bude náročná, ale zároveň Vás bude naplňovat a určitě si rozšíříte komfortní zónu.
 • A něco navíc: flexibilní pracovní dobu, 24 dní dovolené (po 1. roce 25 dní), placené volno na vaše narozeniny, možnost využít home-office, firemní akce (v létě grilovačka/v zimě vánoční večírek), stravenky 100 Kč/stravenkový paušál, slevy na firemní produkty, slevy u našich partnerů (mobilní operátor, banky, výrobci aut), očkování proti chřipce 1x ročně zdarma, extra bonusy při svatbě nebo narození dítěte a pro fajnšmekry skvělou kávu na pracovišti zdarma :)
 • Počáteční spolupráce bude na dobu 1 roku, ale v případě oboustranné spokojenosti rádi prodloužíme na dobu neurčitou po prvním roce.

Zaujala Vás pozice a splňujete naše očekávání? Pak rozhodně zašlete životopis! Těšíme se.


Informace o pozici

Společnost
NOVIKO s.r.o.
Adresa
Palackého třída 537/163, Brno – Medlánky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Administrativní pracovník, Asistentka, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NOVIKO s.r.o., Tereza Ptáčková