Jsme obchodně stavební společnost, která se specializuje na sanace vlhkého zdiva a hydroizolace, se sídlem v Liberci. Již více než 25 let pomáháme lidem měnit jejich stavby z mokrých na suché a ze starých na nové. Jak? Tak jako bychom to udělali, kdyby nám jejich stavby patřily.

Stavař i obchodník - poradce pro sanace vlhkého zdiva

Rozumíte stavařině a víte, jak to chodí u rekonstrukcí budov?

Živil(a) jste se někdy úspěšně prodejem a vaším argumentem není nejnižší cena?

Chcete dělat práci, která má smysl, srdcem a naplno?

Jsem majitelem malé firmy, kterou jsem založil před více než 25 lety a za tu dobu jsem přišel na to, že pokud chceme obstát, musíme jít cestou vysoké odbornosti v úzce specializované oblasti, být lídrem, co se týká nových produktů a technologií a držet vysokou úroveň etiky uvnitř firmy i směrem k zákazníkům. A že když nás to baví, pracujeme všichni mnohem lépe a rychleji.

Do vybudovaného regionu jižní Moravy hledáme obchodníka, stavaře a v neposlední řadě čestného člověka, od kterého očekáváme, že převezme péči o stávající zákazníky a jejich portfolio bude dále rozšiřovat.

Budete to Vy, kdo má za úkol najít příčinu vlhkosti a pomocí stavebně-technického průzkumu a svých znalostí navrhnout vhodné řešení. Zároveň komunikujete se stavebninami, kam umísťujete naše produkty, učíte aplikační firmy s nimi pracovat a jste i odborným partnerem projektantům v oblasti sanace vlhkého zdiva a hydroizolací.

Očekávám od Vás zkušenosti alespoň s některými sanačními/hydroizolačními technologiemi (bitumenové stěrky, injektáže, hydroizolace betonu,...), znalost příslušného trhu v regionu, aktivitu a chuť se do toho pustit a sám na základě svých výsledků ovlivňovat výši své mzdy. Na oplátku Vám já i další kolegové budeme rádi věnovat svůj čas a odbornou i administrativní podporu během pečlivě připraveného adaptačního procesu i po něm.

Těším se na společné setkání.

Máte-li o práci u nás zájem, pošlete nám, prosím, své CV a my už vás provedeme dalšími kroky.

Petr Čeliš


Informace o pozici

Společnost
Realsan Group, SE
Adresa
Ječná 2100/26a, Brno – Řečkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce, Technik ve stavebnictví, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel