Máš vzdělání v oboru elektro a rád pracuješ v terénu? Hledáme komunikativního a empatického kolegu, aktivního řidiče
a zkušeného revizního technika. Nabízíme ti pozici, kde žádný den nebude stejný. Jako revizní technik se podíváš do různých koutů našeho krásného kraje a poznáš spoustu nových lidí.

Jsme mladá rostoucí firma - Sun Monitor, s.r.o., která majitelům fotovoltaických elektráren všech velikostí zajišťuje servis, údržbu, diagnostiku, revize a pravidelný monitoring jejich FVE na denní bázi. Máme vlastní monitorovací centrum a stále vyvíjíme nové technologie. Chceš růst, vzdělávat se a poznávat nové technologie v oblasti využití obnovitelných zdrojů?

Pro všechny pobočky, které máme po celé ČR (Beroun, Hradec Králové, Brno a Frýdek-Místek) hledáme revizní techniky. Přidej se k nám a staň se součástí týmů zkušených techniků.

Požadavky na pracovní místo

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

• Vzdělání v oboru elektro – VŠ nebo SŠ s maturitou a praxí minimálně 2 roky

• Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. § 9 podmínkou

• Řidičské oprávnění skupiny B

• Znalost Microsoft Windows a Office

• Manuální zručnost

• Zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu

• Praxe v oboru fotovoltaiky výhodou

Náplň práce:

  • Provádění revizí fotovoltaických elektráren, kontrola funkčnosti a nastavení systému, následné předání díla zákazníkovi
  • Servis a drobné úpravy nedostatků v zapojení systému
  • Tvorba, zpracování a evidence revizních zpráv/protokolů v databázi CRM

Co vám můžeme nabídnout:

Práci v dynamicky rozvíjející se skupině podniků
Přátelský kolektiv ekologicky zapálených lidí
Odpovídající finanční ohodnocení
Firemní podpora vzdělávání a profesního růstu
Mobil + SIM k osobním účelům
Po prvním roce prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

Nástup: dohodou
Strukturovaný životopis doručte nejpozději do 03.08.2021.

Společnost
Ekocesta a.s.
Adresa
Příborská 602, Frýdek-Místek – Místek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Revizní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel