KYOCERA AVX Components s.r.o. v Lanškrouně je součástí nadnárodní společnosti AVX Corporation se sídlem v USA, která patří do japonské průmyslové skupiny KYOCERA. Zákazníky jsou převážně klíčoví světoví výrobci elektronických přístrojů a zařízení. Společnost K. AVX pokrývá asi třetinu světového trhu tantalových a niobových kondenzátorů.
Ve svém vývojovém centru a výrobním závodě v Lanškrouně zaměstnává téměř 1000 lidí.

SAMOSTATNÝ ELEKTROKONSTRUKTÉR

Co u nás budeš dělat?

V technickém úseku bude Tvým hlavním úkolem zajišťování výrobních a testovacích zařízení. Budeš důležitou součástí celého týmu. V rámci přípravy a technické podpory každého stroje nebo strojního zařízení probíhá úzká spolupráce s oddělením výroby, údržby, technologie, kvality i provozu budov. Nedílnou součástí práce Tvé budou i jednání s externími dodavatelskými firmami. Komunikace napříč jednotlivými úseky bude Tvůj denní chleba.

V dlouhodobějším horizontu počítej s prací na úkolech, které Ti přidělí přímý nadřízený, nebo manažer úseku. Nejtypičtější úkol může vypadat takto: technologie zadá požadavek na zařízení, Tvým úkolem je práce na technické specifikaci. Pak (nejčastěji ve spolupráci s externí firmou nebo firmami) koordinace přípravy a následně výroby takového stroje, nebo jeho úprava. Finálním úkolem je uvedení zařízení do výroby a jeho následná podpora.

Očekáváme, že:

- máš zájem o výrobní zařízení

- jsi samostatný/á, spolehlivý/á, bez problémů se domluvíš s kolegy

- máš minimálně SŠ s maturitou (obor elektro/ mechatronik/ elektromechanik)

- ovládáš Microsoft Office (Excel: umíš vytvořit a upravit tabulku, vytvořit grafy; Word: jsi schopen používat většinu funkcí)

- rozumíš anglicky (alespoň základní písemnou formou = je potřeba si umět přečíst technický manuál nebo odpovědět na jednoduchý email)

Oceníme, pokud:

- máš předchozí zkušenosti s výběrem nových strojů pro výrobní linky

- rád přicházíš věcem na kloub a jsi zvídavý (nalézání nových řešení, zlepšování stávajících zařízení bude Tvou každodenní činností)

- umíš nějaký programovací jazyk (např. C+, PLC)

- ovládáš elektro CAD

Na co se u nás můžeš těšit?

Podporujeme kariérní postup i interní vzdělávání. Nemáš vyhlášku 50? Pomůžeme Ti ji získat. Naše oddělení rozvoje a vzdělávání Ti ochotně pomůže ve Tvém osobním i profesním růstu.

Máme pět týdnů dovolené.

Pro naše zaměstnance nabízíme kurzy angličtiny zdarma.

Přímo v budově si nakupujeme v našich obchodech.

V jídelně si vybíráme ze sedmi druhů dotovaných jídel.

Jsme stabilní zaměstnavatel – v Lanškrouně působíme už 28 let. Výplatu dostaneš pravidelně.


Informace o pozici

Společnost
KYOCERA AVX Components s.r.o.
Adresa
Dvořákova 328, Lanškroun – Žichlínské Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Výroba a průmysl, Konstruktér, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.