Baví vás svět moderních technologií a IT? Patříte mezi ty, kteří mají touhu dělat práci, která má smysl a pomáhá tisícům podnikatelů? Chcete být obklopeni profesionály, díky kterým jsme se zařadili mezi nejlépe řízené firmy Česka?

V ABRA Software vyvíjíme moderní informační systémy, na kterých stojí byznysy firem jako např. Bonami, Fokus Optik, PrusaLab, Lekarna.cz nebo Profimed. Značky se silným zvukem oceňují naše moderní technologie, profesionální přístup, hodnoty a spojenectví.

Důraz klademe na kvalitní leadership, technologie, produktovou strategii a lidský přístup. Kolegové oceňují společenskou odpovědnost firmy, její řízení, firemní kulturu, strategii a hodnoty, kterými opravdu žijeme. I proto jsme získali ocenění The Best Managed Companies 2021.

Do našeho týmu hledáme energického MARKETIGOVÉHO MANAGERA, kterého baví realizovat marketingové kampaně s cílem získat leady, a to jak na českém trhu, tak na Slovensku a ve Švýcarsku, má analytické myšlení a rozsáhlé zkušenosti v oblasti online marketingu.

Vaše náplň v běžném pracovním dni:

  • Řídite marketing s důrazem na online, a to v Čechách, na Slovensku a ve Švýcarsku.
  • Navrhujete a realizujete marketingové kroky k získávání leadů.
  • Navrhujete a realizujete marketingový plán.
  • Rozpracováváte kreativu kampaně do jednotlivých realizací.
  • Řešite analytiku a vyhodnocovat kampaně.

Jaké schopnosti a vlastnosti jsou pro nás důležité

  • Práci na pomezí marketingu a obchodu milujete,
  • jste týmový hráč, jste flexibilní,
  • máte skvělou znalost výkonnostního marketingu, online a socme,
  • rád na sobě pracujete a chcete se posouvat dál.

Proč ABRA Software

  • Naši spolupráci stavíme na hodnotách, kterými žijeme,
  • pomáháme skvělým značkám a byznysům být ještě lepší, stáváme se jejich součástí,
  • rozvinete si zkušenosti s mezinárodním marketingem,
  • porostete spolu s námi: máme vlastní sofistikovaný vzdělávací portál ABRA2Grow,
  • organizujeme přednášky a workshopy vedené zajímavými osobnostmi,
  • díky Vašim zkušenostem můžete posunout celou oblast vpřed.

Společnost
ABRA Software a.s.
Adresa
Jeremiášova 1422/7b, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Marketingový ředitel/manažer, Direct Marketing, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ABRA Software a.s., Lukáš Skála