www.nsgmorison.cz

KDO JSME A CO DĚLÁME
Jsme stabilní česká poradenská společnost (člen mezinárodní asociace poradenských společností Morison KSi) a na našem trhu úspěšně působíme již od roku 1993.

Máme rádi otevřené přátelské vztahy. Důležitou výhodou práce u nás je, že můžete v případě potřeby snadno konzultovat s odborníky z dalších našich oddělení.

Naši klienti u nás najdou služby, které ke svému podnikání potřebují: daňové a účetní poradenství, outsourcing mezd a účetnictví, poskytujeme právní služby, realizujeme audity a věnujeme se širokému spektru oceňování.

DAŇOVÝ PORADCE / MANAŽER DAŇOVÉHO ODDĚLENÍ (m/ž)

Jste daňový poradce/daňová poradkyně s manažerskou zkušeností?

Nabízíme Vám vedení daňového oddělení a samostatnou, zodpovědnou práci v daňovém poradenství ve stabilní úspěšné české poradenské společnosti.

Pracovní náplň

  • Vedení daňového týmu, rozdělování a kontrola úkolů
  • Péče o přidělené klientské portfolio
  • Poskytování daňového poradenství a hledání možností snížení daní
  • Zpracování daňových přiznání a výpočet daňové povinnosti
  • Zastupování klientů u správce daně, obhajoba zvolených postupů v daňovém řízení
  • Manažerská agenda, koordinace daňové agendy a kontrola postupů pro daňové povinnosti

Popis služeb, které v oblasti daní poskytujeme klientům, najdete zde:
www.nsgmorison.cz/sluzby/dane/

Naše nabídka

  • Zajímavá a komplexní daňová agenda a vedení daňového týmu.
  • Samostatná, zodpovědná práce a zároveň stabilita zavedené poradenské společnosti.
  • Výborné platové podmínky (podle Vašich zkušeností) a široká škála benefitů
  • Podpora odborného rozvoje (konference, aktualizační školení i rozšiřující semináře)
  • 5 týdnů dovolené a 7 dní placeného volna nad rámec dovolené (5 sick-days, 2 dny vánočního volna)
  • Kamarádský malý kolektiv, neformální kontakty, v případě potřeby home office a možnost si přizpůsobit pracovní dobu
  • Pracoviště v centru Prahy nedaleko Staroměstského náměstí s velmi dobrou dopravní dostupností

Nástup: ihned nebo podle dohody

Potřebné znalosti, dovednosti a zkušenosti

  • VŠ ekonomického směru, ideálně se zaměřením na účetnictví a daně
  • Prokazatelná praxe v poskytování daňového poradenství, licence daňového poradce KDP ČR
  • Manažerské zkušenosti
  • Angličtina na dobré komunikační úrovni, znalost němčiny je výhodou
  • Zkušenost s prací v MS Office (Excel včetně analytických nástrojů a funkcí)
  • Všeobecný ekonomický přehled a zájem o trvalý rozvoj

Další předpoklady pro naši spolupráci

  • Aktivní zájem o obor, vysoká úroveň samostatnosti a spolehlivosti
  • Analytické myšlení, tvůrčí přístup, schopnost naslouchat a ptát se dříve, než nabídnete řešení, a schopnost formulovat kvalifikované závěry
  • Proklientský přístup a výborné komunikační dovednosti.
  • Reprezentativní vzhled, profesionální a příjemné vystupování
  • Schopnost dotahovat věci do konce, kontrola i sebekontrola a preciznost

JAK PRACUJEME
NSG MORISON zastřešuje několik společností působících jako samostatné právní subjekty, které spolu úzce spolupracují. Poskytujeme daňové poradenství, staráme se firmám o mzdy a účetnictví, poskytujeme právní služby, realizujeme audity a věnujeme se oceňování podniků. Naši klienti tak mohou využít poradenství v jedné oblasti nebo komplexní služby připravené na míru.

Zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis a motivační dopis. Pokud chcete, abychom Vás zařadili do databáze kandidátů NSG MORISON, přiložte prosím svůj rozšířený "Souhlas se zpracováním a evidencí osobních údajů" a uveďte, na jak dlouhé období svůj Souhlas udělujete (zpravidla 1-3 roky).

ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Poskytnuté osobní údaje obsažené ve Vašem CV, motivačním dopise a případně dalších zaslaných dokumentech evidujeme a zpracováváme ve smyslu smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen GDPR). Správcem osobních údajů je společností NSG Morison Outsourcing, a.s., IČO: 274 26 572, se sídlem Jakubská 647/2, Staré Město, 110 00 Praha 1 (dále jen „správce“) a další subjekty, které jsou ve vztahu ke správci propojenými osobami ve smyslu zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech, v rámci skupiny NSG MORISON, zejména společností NSG Morison znalecký ústav s.r.o., NSG Morison Advisory s.r.o., NSG Morison Audit s.r.o., , NSG Morison Nominee & Management s.r.o. a NSG Export Agency s.r.o.

Máte právo: a) svůj souhlas s evidencí a zpracováním osobních údajů (vyjádřený přihlášením do výběrového řízení) kdykoli odvolat; b) právo osobní údaje opravit či doplnit; c) právo požadovat omezení zpracování; d) právo vznést námitku či stížnost proti zpracování v určitých případech; e) právo požadovat přenesení údajů; f) právo na přístup k osobním údajům; g) právo být informován o porušení zabezpečení osobních údajů v určitých případech a h) právo na výmaz osobních údajů (právo být „zapomenut“) v určitých případech.

Vaše osobní údaje jsou ze strany správce zabezpečeny standardními postupy a technologiemi a přijatá bezpečnostní opatření jsou pak pravidelně aktualizována.

Těšíme se na Vaši písemnou odpověď.

Děkujeme a přejeme Vám hezký a úspěšný den.

Tým HR NSG MORISON

Společnost
NSG MORISON
Adresa
Jakubská 647/2, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.