Referent technicko-hospodářské správy

Co vás čeká

Společnost ERGON a.s. majitel komerčního areálu v Praze 6, hledá do oddělení správy a údržby svého areálu pracovitého a sympatického spolupracovníka/ci, který se bude podílet na zajištění provozu a na celkovém dohledu areálu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

NÁPLŇ PRÁCE:

Je spojená s plněním zadaných úkolů v souvislosti se správou a údržbou svěřeného areálu, a to zejména:

  • koordinace práce údržbářů, vyhodnocení jejich činnosti, zjednávání nápravných opatření,
  • odpovědnost za podávání informací vedení společnosti - reporting dle předem nastavených parametrů
  • podílení se na organizaci plánu údržby
  • odpovědnost za svěřené projekty
  • řešení samostatných úkolů
  • řešení požadavků plynoucích z určených cílů, svěřených projektů a dle požadavků nájemníků
  • jednání s nájemníky, servisními firmami a dodavatelskými firmami
  • příprava podkladů pro jednání s úřady
  • evidence a kontrola termínů revizí, smluv, archivace dokumentů
  • sjednávání schůzek
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Výhodou bude, pokud budete umět

SŠ/VŠ – ideálně technického směru nebo obchod, ekonomika se zkušeností se správou budov, praxe v administrativní činnosti, znalost práce na PC MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), řidičský průkaz skupiny B, příjemné vystupování a velmi dobré prezentační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, velmi dobré organizační schopnosti.

Co vám můžeme nabídnout

zajímavou a různorodou práci

  • příjemné prostředí
  • velmi dobrou dopravní dostupnost
  • 5 týdnů dovolené
  • mobil i pro soukromé hovory
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • možnost finančního i profesního růstu

Společnost
ERGON a.s.
Adresa
Papírenská 180/1, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality, Referent, Pracovník back office, Facility Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ERGON a.s., Radka Šafaříková
607 558 755