Společnost Eiskon spol. s r.o. se zabývá vybavením cukráren, kaváren a gastronomických zařízení. Na českém existujeme již od roku 1995 a našimi obchodními partnery a dodavateli jsou světový výrobci a leadři v našem oboru. Do stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti nyní hledáme nového kolegu na pozici VEDOUCÍ TECHNIK STROJŮ A ZAŘÍZENÍ.

Nabízíme poctivou a zajímavou práci, vše potřebné tě doučíme. V případě, že se osvědčíš, získáš lukrativní místo mezi nejlepšími techniky těch nejznámějších světových značek.

CO DO VÁS OČEKÁVÁME

  • SŠ nebo vyučený s maturitou ( technický obor vítán)
  • Řp sk. B - aktivní řidič
  • Manuální zručnost
  • Profesionální vystupování, samostatnost, komunikativnost
  • Časová flexibilita ( časté cesty v rámci ČR a SR )
  • Ochota učit se novým věcem
  • Znalost AJ vítána

CO VÁM NABÍZÍME

  • Práci na plný úvazek
  • Plat 30000 - 40000,-Kč/měsíčně
  • Osobní ohodnocení a prémie
  • Školení a vzdělávací kurzy v ČR i zahraničí
  • Mobilní telefon, stravenky
  • Práce v moderním a novém prostředí v klidné části Brna
  • Mladý a přátelský kolektiv

HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:

  • plánování servisních oprav a příprava podkladů pro fakturaci
  • servis zmrzlinových strojů a dalšího gastro zařízení
  • dovoz, instalace a zaškolení strojů u zákazníka
  • technická podpora pro zákazníky

Pokud si Vás vybereme, dostanete příležitost ukázat, co ve Vás je. Vše co bude potřeba Vás naučíme.

Oslovila Vás tato výzva? Pokud ano, pošlete nám životopis, těšíme se na Vás!

Společnost
"EISKON" spol. s r.o.
Adresa
Karásek 2249/1g, Brno – Řečkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Elektrikář, Mechanik, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

"EISKON" spol. s r.o., Petr Špička
00420724186444