Pracovník TPV (technické přípravy výroby)

Stabilní zlínská plastikářská firma s mnohaletou tradicí vyrábějící

potravinářské a technické granuláty, poplastované plechy a plastové trubky,

které dodává do 5 světových kontinentů, přijme pracovníka na pozici:

PRACOVNÍK TPV – provozovna Mladcová

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajišťuje náhradní díly a udržuje výrobní zařízení v řádném technickém stavu
  • Spolupracuje při tvorbě týdenního plánu
  • Spolupracuje na zavádění nových výrobních technologií na provozovně Mladcová
  • Dle oprávnění obsluhuje VZV a služební vozidla
  • Metodicky řídí pracovníky údržby

POŽADUJEME:

  • SŠ technického směru
  • Práce na PC, MS Office
  • Praxe ve výrobním provozu
  • ŘP sk. B, příp. VZV

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
  • Dobré mzdové podmínky po zapracování, prémie
  • Firemní benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, sportovní a kulturní akce, služební automobil, mobilní telefon

NÁSTUP: možný ihned (dohodou)

Společnost
D PLAST a.s.
Adresa
Stráně 460, Zlín – Mladcová
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technik výroby, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel