Wavin Czechia s.r.o. - producer and distributor of plastic pipe systems in Czech market, with leading position in most Central European markets, looks for a motivated candidate to strengthen the marketing activities in a position of

Pracovník nástrojárny

Co vás čeká

Jedná se o sdruženou pozici Nástrojaře a obraběče kovů

  • oprava, úprava a údržba forem na vstřikovaní plastů
  • výroba náhradních dílců do forem na obráběcích strojích
  • dopasování dílců do forem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • střední odborné vzdělání, vyučení
  • znalost techcnických výkresů
  • znalost práce na obráběcích strojích
  • praxe v oboru výhodou

Výhodou bude, pokud budete mít

  • zkušenosti a praxe v oboru nástrojáře či obraběče kovů

Co vám můžeme nabídnout

  • práci v prosperující a stále se rozvíjející firmě
  • příspěvek na stravování s využitím vlastní jídelny
  • motivační finanční ohodnocení + roční bonus
  • benefitový program Kafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění a pojištění proti škodě
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 25 dnů dovolené na kalendářní rok
  • jednosměnný provoz
  • zdarma svozový autobus Neratovice-Kostelec nad Labem a zpět
  • místo výkonu Kostelec nad Labem
  • nástup možný ihned

Společnost
WAVIN Czechia s.r.o.
Adresa
Rudeč 848, Kostelec nad Labem
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, 13. plat
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Mechanik, Obráběč kovů, Dělník, Nástrojař, Technik výroby, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.