Technický konstruktér CAD/CAM

Co vás čeká

  • Přepracování výkresů do výrobní dokumentace s podílem na optimalizaci technologických postupů
  • Tvorba výkresové dokumentace na základě předlohy zákazníka
  • Zpracování výkresů k sestavám
  • Podílení se na kalkulacích výrobního procesu
  • Odhady funkčnosti dílů a případná komunikace se zákazníkem
  • Práce v Solidworks případně Sketchup, Autocad a dalších CAM systémech

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Práce s SOLIDWORKS (tvorba 2D a 3D výkresů)
  • Znalost strojírenských technologií
  • Samostatnost a spolehlivost v plnění úkolů

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Zkušenosti se Solidworks
  • Praxe na pozici konstruktéra v kovovýrobě (obrábění , sváření..)

Co vám můžeme nabídnout

  • Práce v mladém kolektivu
  • Profesní růst a možnosti školení
  • Práce home office
  • Rozmanitá práce

Společnost
Kooperace.cz s.r.o.
Adresa
Průmyslová 944/25, Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Auditor, Průmyslový designer, Konstruktér, Vývojový inženýr, Vývojový technolog, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Kooperace.cz s.r.o., Jakub Málek
603 296 390