FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT

Region:

Blansko
Břeclav
Hodonín
Kroměříž
Uherské Hradiště
Vyškov
Zlín

Popis pozice:

• Návštěvy lékáren s portfoliem OTC a FS

návštěvy lékařů (PSY, ORT, REVMA, GP a PED)

• Samostatné plánování návštěv a aktivit

• Samostatná příprava cílů a aktivit na cyklus/měsíc/návštěvu

• Denní reporting o uskutečněných aktivitách/návštěvách

• Měsíční reporting

• Účast na kongresech – aktivní účast na stánku při prezentaci firmy

Požadujeme:

• VŠ, VOŠ vzdělání lékařského, farmaceutického, přírodovědného, chemického nebo příbuzného směru,

případně SŠ (maturita)+praxe ve farmacii

• Obchodní a analytické myšlení

• Kultivovaný projev a komunikace

• Bydliště ve výše uvedených okresech podmínkou

• Schopnost sebereflexe a schopnost přijímat zpětnou vazbu

• Asertivita při jednání

• Časová flexibilita

• Dynamická osobnost, ochota pracovat pro tým, přímost a kreativita vítána

• Schopnost a ochota k sebevzdělávání

Požadovaná praxe v oboru minimálně 1 rok

• Praxe na podobné pozici výhodou.

Nabízíme:

• Perspektivní zaměstnání u mezinárodní společnosti

• Motivující finanční ohodnocení a bonusy s vazbou na dosažené výsledky

• Pracovní smlouvu na dobu určitou po dobu jednoho roku, poté prodloužení na dobu neurčitou

• Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje

• Zajímavou a samostatnou práci v dynamickém kolektivu

• Možnost budování kariéry v perspektivním odvětví

• Pracovní vybavení odpovídající náročnosti pozice, služební automobil, mobilní telefon, IT vybavení

• Zaměstnanecké benefity

Společnost
PharmaSwiss Česká republika s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Farmacie, Farmaceutický reprezentant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PharmaSwiss Česká republika s.r.o., Kateřina Krejčiříková