Toužíte po změně? Láká Vás perspektivní zaměstnání v dynamické společnosti? Jste nadšenci motocyklů? Pokud ano, tak hledáme právě Vás? Firma Bikers Crown, s.r.o., lídr na českém trhu motocyklového příslušenství, oblečení, náhradních dílů a techniky hledá schopné uchazeče do svého týmu.

grafik/grafička

Požadujeme

- grafické cítění, vlastní nápady a logické uvažování, samostatnost a rychlost,

- dobrou znalost programů Adobe - Photoshop, Indesign, Illustrator,

- znalost After Effects výhodou, ne podmínkou,

- znalost předtiskové přípravy a práce s vektory,

- dobrá znalost českého jazyka a základní znalost angličtiny,

- zkušenost s fotografováním a natáčením videí výhodou,

- kladný vztah k motorkám.

Nabízíme

- pestrou pracovní náplň a účast na zajímavých marketingových projektech naší firmy,

- zajímavou a kreativní práci ve společnosti, která je jednou z největších firem v oboru,

- profesionální a přátelské prostředí v nově zrekonstruovaných kancelářích,

- prezentace vaší práce na mezinárodní úrovni,

- možnost seberealizace a profesního růstu,

- zaměstnaneckou slevu na nákup zboží,

- firemní akce,

- občerstvení na pracovišti,

- věrnostní příplatky.

Náplň práce

Od každého trochu :), ale především:

- tvorba marketingových materiálů (inzerce do časopisů, letáky, plakáty atd.),

- návrhy online bannerů, příspěvků na sociální sítě, newletterů,

- tvorba katalogů našich značek,

- design obalových materiálů pro produkty našich značek,

- výroba technických sketchů oblečení pro motorkáře i volný čas,

- práce s vnitropodnikovým systémem.

Společnost
BIKERS CROWN, s.r.o.
Adresa
Chlumec nad Cidlinou – Chlumec nad Cidlinou IV
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.