Pro regionální produkční agenturu, která je zaměřená na tiskovou produkci, instalaci velkoformátové reklamy a výrobu reklamních předmětů hledáme kolegu/kolegyni na pracovní pozici

Náplň práce:

  • příprava grafických podkladů pro tiskovou produkci
  • výroba grafiky na polepy automobilů, výloh, reklamních cedulí, billboardů, potisků reklamních předmětů, oblečení, návrhy orientačních systémů, grafika reklamních tiskovin, svatebních oznámení, vizitek, plakátů atp.
  • komunikace s obchodním a produkčním týmem
  • komunikace s klienty

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • praxi v oboru min. 2 roky
  • výbornou znalost grafických programů Adobe CC (InDesign, Photoshop, Ilustrator, Premiere, After effect, ...), Correl a předtiskové přípravy
  • znalost Wordpress, Prezi Next výhodou
  • znalost typografie a pravidel sazby
  • zkušenosti s řezanou grafikou a instalacemi reklamních nosičů
  • estetické a grafické cítění, manuální zručnost, radost z práce v týmu a flexibilitu
  • komunikativní schopnosti a seriózní vystupování
  • týmová spolupráce

Co Ti nabízíme:

  • pracovní pozici na HPP s flexibilní pracovní dobou od PO - PÁ
  • pokud se k nám přidáš, čeká Tě zajímavá práce s možnosti dalšího růstu
  • přátelské pracovní prostředí v menším kolektivu
  • možná je částečná práce z domova
  • příspěvek na stravné

Sídlo firmy Ostrava Mariánské Hory, nástup možný ihned.

Zaujala Tě naše nabídka? Pošli nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem. Těšíme se na Tvou odpověď!

Společnost
Z+M Group
Adresa
Tovární 2078/4, Ostrava – Mariánské Hory
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel