Společnost AUTOBOND GROUP a.s., hledá vhodného uchazeče na pozici:

Prodejce/prodejkyně nových vozidel značky KIA/FORD

Popis pracovní pozice:

• prezentace a prodej nových vozů zákazníkům
• každodenní komunikace s klienty
• zodpovědnost za dosahování osobních a týmových cílů
• uzavírání objednávek a smluv spojených s prodejem nových vozidel
• vypracování nabídek nových vozidel, finančních a pojišťovacích služeb
• komplexní péče o zákazníka v průběhu celého procesu prodeje vozu
• vyhledávání nových obchodních příležitostí

Požadujeme:

• středoškolské vzdělání a řidičský průkaz sk. B
• práce na PC
• pozitivní přístup a příjemné vystupování
• vysoké pracovní tempo, zodpovědnost, spolehlivost a odolnost vůči stresu
• ochota učit se novým věcem, orientace na zákazníka, týmový hráč
• znalost AJ výhodou

Nabízíme:

• zaměstnání ve stabilní společnosti
• moderní pracovní prostředí a přátelský tým
• platové ohodnocení dle výkonu
• mobilní telefon
• zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené)

Nástup možný ihned

Společnost
AUTOBOND GROUP a.s.
Adresa
Koterovská 521/170, Plzeň – Koterov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Auto - moto, Prodejce vozů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AUTOBOND GROUP a.s., Radek Baráth
602 752 112