nezisková organizace

Pracovník přímé péče v Denním stacionáři Praha

Ruka pro život o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici

PRACOVNÍK PŘÍMÉ PÉČE V DENNÍM STACIONÁŘI PRO LIDI S MENTÁLNÍM, KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM A PRO LIDI S PORUCHOU AUTISTICKÉHO SPEKTRA

NÁSTUP září 2021

NÁPLŇ PRÁCE:

* poskytování péče a podpory dospělým lidem s mentálním a kombinovaným postižením včetně poruch autistického spektra
* zabezpečení náplně služby Denního stacionáře dle zákona č. 108/2006 Sb., (pomoc při běžných úkonech péče o vlastní osobu, osobní hygieně a stravování; výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti; zprostředkování kontaktu se společenským prostředím; sociálně terapeutické činnosti; pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a obstarávání osobních záležitostí)
* vedení dokumentace o práci s klienty
* individuální plánování průběhu služby

Požadujeme a nabízíme

Požadujeme:

* upřednostňujeme vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., (min. SŠ vzdělání v sociálním oboru nebo VŠ/VOŠ sociální práce/sociální nebo speciální pedagogika, případně kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách)

* možno je také vzdělání si dodělat v průběhu pracovního procesu (rekvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách, do 18 měsíců od nástupu)

* bezúhonnost, právní a zdravotní způsobilost (náplní práce je i pomoc klientům při přesunech z vozíku apod.)

* schopnost práce v týmu, samostatnost, kreativitu, iniciativu
* odolnost vůči psychické zátěži a stresu
* uživatelskou znalost práce na PC (Microsoft Word, Internet Explorer)
* výhodou výtvarné nebo hudební nadání (hra na vlastní hudební nástroj)

Nabízíme:

* celý úvazek i zkrácený úvazek

* pracovní dobu ve všední dny v rozmezí 7:00 - 17:00 hodin

* stabilní pracoviště v Praze Kobylisích nebo Vysočanech
* zajímavou práci v malém týmu, možnost realizovat vlastní nápady
* péči o osobní a kvalifikační růst (vzdělávání, supervize)
* 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick-day, zvýhodněnou cenu obědů, příspěvek na Multisportkartu

Průběh výběrového řízení

Podmínky pro zařazení do výběrového řízení:
* naplnění požadavků organizace
* zaslání strukturovaného životopisu (jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště, aktivní e-mailový a telefonický kontakt, dosažené vzdělání, praxe v oboru - pozice a délka praxe)
* zaslání motivačního dopisu (proč Vás zajímá uvedená pozice, co můžete organizaci nabídnout)

Vybraní uchazeči budou průběžně zváni na osobní pohovory, které proběhnou v Denním stacionáři Rajmonova 1199/4, Praha 8. Součástí výběrového řízení může být také zkušební den v běžném provozu denního stacionáře (v rozsahu cca 4 hodiny).

Zasláním strukturovaného životopisu udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů obecně prospěšné společnosti Ruka pro život, jakožto správci osobních údajů pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici.

Organizace si vyhrazuje právo neobsadit pozici v případě, že nenajde v rámci výběrového řízení vhodného kandidáta.

Společnost
Ruka pro život o.p.s.
Adresa
Rajmonova 1199/4, Praha – Kobylisy
Taussigova 1889/15a, Praha – Kobylisy
Skloněná 308/16, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.