MK Autoservis je zavedená firma s více jak 20 letou historií a stabilní klientelou.

Pro naší pobočku v Praze 9 hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici VEDOUCÍ POBOČKY

Náplň práce:

Zodpovědnost za kvalifikovaný příjem a výdej vozidel zákazníkům servisu
Identifikace servisního zásahu a zpracování cenové kalkulace
Aktivní komunikace s klienty a mechaniky
Koordinace mechaniků servisu, dodržování časového harmonogramu oprav
Administrativa spojená s chodem autoservisu
Zpracování smluv o pronájmu vozů
Po zapracování - řešení záručních oprav a pojistných událostí

Požadujeme:

min. SOU / SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
Orientace v problematice náhradních dílů / servisních úkonů
Praxe na pozici stejné či obdobné pozici výhodou
Dobrou znalost práce na PC (MS Office)
Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
Velmi dobré organizační schopnosti
Komunikativní předpoklady
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Zajímavou a perspektivní pracovní příležitost
Velmi dobré pracovní zázemí
Moderní prostředí ve stabilním kolektivu
Odpovídající finanční ohodnocení

Mobilní telefon, notebook, Služební vozidlo i k soukromým účelům

Nástup možný ihned

Společnost
MKAutoservis s.r.o.
Adresa
Kolbenova 159/5, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Auto - moto, Přijímací technik, Vedoucí servisu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

MKAutoservis s.r.o., Marek Šváb
771 161 199