Stručný popis

MOL Česká republika, s.r.o. je provozovatelem sítě čerpacích stanic a jiného doplňkového sortimentu. Mimo výše uvedené nabízíme na našich čerpacích stanicích v našich Fresh Cornerech lahodnou kávu a vždy čerstvé, denně připravované sendviče, bagety, koláče a donuty. V současnosti MOL Česká republika, s.r.o. provozuje síť více než 300 čerpacích stanic na celém území České republiky.
Společnost Idenus s.r.o., provozovatel čerpací stanice, hledá posily na HPP na pozici obsluhy čerpací stanice.

Místo výkonu práce: Čerpací stanice MOL, Ostravská ulice, Brno. (v mapách ulice Hviezdoslavova 1168/49, 62900 Brno)

Požadujeme

- komunikativní a energickou osobnost, příjemné vystupování
- chuť pracovat
- schopnost jednat se zákazníky a ochotu učit se novým věcem
- prodejní zkušenosti výhodou
- základní znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost
- časovou flexibilitu

Nabízíme

- zázemí silné a prosperující společnosti
- motivační systém odměňování s platem v rozmezí 25.000 až 30.000,-
- kvalitní zaškolení
- zaměstnanecké motivační programy
- možnost osobního růstu
- fajn kolektiv
- nástup možný ihned

Náplň práce

- prodej našeho sortimentu
- práce na pokladně s hotovostí
- zajištění správného označení a vystavení zboží a produktů
- zajištění čistoty v prostorách uvnitř a vně čerpací stanice
- poradenství zákazníkům

V případě Vašeho zájmu o pozici, prosíme, o zaslání Vašeho životopisu, můžete připojit i krátký motivační dopis. Budeme se těšit na to, že právě Vy rozšíříte naše řady a budeme se těšit na Vaše reakce. :)

Společnost
Idenus, s.r.o.
Adresa
Hviezdoslavova 1168/49, Brno – Slatina
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Obsluha čerpací stanice
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.