Kovohutě Příbram nástupnická, a.s. jsou tradičním a spolehlivým dodavatelem výrobků a slitin na bázi olova, cínu a drahých kovů & zpracovatelem odpadů s obsahem olova, drahých kovů a elektroodpadu. Usilujeme o trvalé postavení uznávaného regionálního zaměstnavatele.

Technolog

Pracovní náplň:

* Stanovování výrobních předpokladů a parametrů (metalurgie barevných kovů)
* Navrhování kritérií a podmínek výrobních procesů a postupů k dosažení předepsaných vlastností produktů, k dosažení plánované efektivnosti výroby
* Seznamování se s novými technologiemi, navrhování jejich pořízení
* Spolupráce zejména s obchodním a nákupním oddělením

Požadujeme:

* Ukončené SŠ, popř. VŠ vzdělání hutního, chemického zaměření
* Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti není podmínkou, vítáme & zaučíme absolventy
* Řidičský průkaz sk. B
* Uživatelská znalost MS Office, alespoň komunikativní znalost anglického jazyka
* Analytické myšlení, smysl pro koncepčnost, zodpovědnost a důslednost
* Proaktivní přístup, komunikativnost a flexibilita

Nabízíme:

* Náborový příspěvek ve výši 20 000,- Kč a dovedeme ocenit i toho z našich zaměstnanců, který Vás doporučí
* Mzdové zařazení odpovídající praxi a požadavkům na pracovní pozici (zaručená mzda a k ní měsíční osobní prémie a dvakrát v roce vyplácené odměny za hospodářské výsledky)
* Stabilní a perspektivní práci
* 5 týdnů dovolené, 30 Kč za oběd
* Volnočasové poukázky Unišek+ za pracovní výročí (od prvního roku ve společnosti)
* Příspěvek na kulturní a sportovní aktivity
* Po zkušební době příspěvek na penzijní, nebo životní pojištění
* Důkladné zaškolení, zapracování a následně plánovaný vlastní rozvoj

Společnost
Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.
Adresa
Kovohutě 530, Příbram – Příbram VI-Březové Hory
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.