Co vás čeká

Činnost technika při správě a údržbě vlastních objektů:

- kontrola termínů pravidelných revizí a servisních prohlídek

- zajištění pravidelných revizí a servisních prohlídek

- kontrola technického stavu objektů

- zajištění potřebných oprav a úprav objektů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- minimálně středoškolské vzdělání technického zaměření

- znalost práce s Microsoft Office

- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

- zkušenosti s technickou správou nemovitostí

Výhodou bude, pokud budete umět

- praxe v oboru minimálně 3 roky

- samostatnost, komunikativnost, proaktivní přístup

Co vám můžeme nabídnout

- práci na HPP

- zázemí stabilní firmy

- práce v menším kolektivu (cca 5 lidí) s vlastní kanceláří, moderní firemní prostory s veškerým potřebným zázemím

- odpovídají finanční ohodnocení závislé na předchozích zkušenostech a praxi

- mobilní telefon i pro osobní účely, firemní notebook, firemní automobil

- individuální a vstřícný přístup

- možnost napracovat si hodiny, flexibilní začátek a konec pracovní doby

- různorodá pracovní náplň

Společnost
Outulný, a.s.
Adresa
Medkova 948/9, Brno – Tuřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Facility Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

00420725577467