Firma zabývající se realizací dekorací, výstavami, organizací a technickým zajištěním eventů hledá nového člena týmu na pozici:

Produkční / koordinátor projektů

- práce v Praze s výrobou na Kladně

Pracovní náplň:

příprava a realizace jednotlivých projektů, komunikace s klientem, koordinace prací a vedení týmu v rámci instalací.

Nabízíme:

  • Zázemí zavedené solidní firmy, nadstandardní platové ohodnocení. Možnost profesního růstu.
  • Plat dle výkonu cca 50.000 - 60.000 Kč.

Výhodou jsou:

  • znalosti grafických programů - Corel, Photoshop, InDesign, Illustrator, Sketchup.
  • zkušenosti se signmakingem nebo oborem výstav a veletržních stánků nebo dekoracemi vítány.

Požadované schopnosti:

ŘP skupina B, znalost AJ

Společnost
Starý & Starý, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Služby, Stavebnictví a reality, Grafik, Produkční, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

603 164 567