Psychiatrická nemocnice Bohnice je pracovištěm, které se dlouhodobě věnuje péči o duševně nemocné. Za 100 let své existence nemocnice prošla vývojem k modernímu akreditovanému zdravotnickému zařízení, které poskytuje nejširší spektrum služeb v oblasti psychiatrické péče v ČR.
V rámci doplňování týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky.

ADIKTOLOŽKA / ADIKTOLOG – návykové nemoci muži

Práce u nás je výzvou pro osoby se zájmem o zajímavou práci s motivací pacientů.

Informace o léčbě najdete zde: https://bohnice.cz/lecba/zavislosti-muzi/

Náplň práce:

  • Plní úkoly v terapeutickém týmu na příjmovém oddělení pro léčbu látkových a nelátkových závislostí, kde jsou hospitalizovaní muži ve věku 18 – 65 let, kteří procházejí detoxifikací a stabilizací, v první třetině léčby
  • Krátké intervence, motivační pohovory, prohlubování náhledu, adiktologická diagnostika, matching potřeb, stanovování léčebného plánu, edukace pacientů a nácviky strategií ke zvládání cravingu
  • Vedení komunitních programů a psychoterapeutických skupin, práce s deníky a elaboráty

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání, odborná způsobilost dle zák. č. 96/2004 Sb.
  • Psychoterapeutický výcvik
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Výhodou je zkušenost s prací se závislými ve zdravotnických zařízeních nebo v adiktologických službách
  • Profesionalita, loajálnost, spolehlivost při plnění úkolů, samostatnost a iniciativa

Nabízíme:

  • Práci v multidisciplinárním týmu (lékař – psycholog – zdravotně sociální pracovnice – ošetřovatelský personál)
  • Pravidelnou supervizi celého terapeutického týmu
  • Zázemí velké stabilní státní nemocnice
  • Odpovídající finanční ohodnocení (tabulkové platy na základě délky praxe)
  • Široká škála zaměstnaneckých benefitů
  • Podpora dalšího vzdělávání (s nabídkou seminářů organizovaných v PNB) a osobního rozvoje
  • Po zapracování možnost získat služební byt, eventuelně ubytování dle pravidel nemocnice

Více informací o nemocnici na www.bohnice.cz

Společnost
Psychiatrická nemocnice Bohnice
Adresa
Ústavní 91/7, Praha – Bohnice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Terapeut
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Psychiatrická nemocnice Bohnice, Daniel Machocký