Jsme švédská společnost Lindab, která působí ve 33 zemích světa. Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem produktů z ocelových plechů (střechy, okapy, vzduchotechnika a montované haly). Po celém světě zaměstnáváme více jak 5 500 zaměstnanců. V rámci České republiky se zabýváme výrobou vzduchotechniky a působíme zde od roku 1993. Celkem zaměstnáváme 850 zaměstnanců a řadíme se mezi největší výrobní závody Lindab ve světě.

CAD Designer

Požadavky

  • VŠ/SŠ technického směru, vhodné i pro absolventy
  • dobrá znalost některého z CAD systémů (Autodesk Inventor výhodou)
  • znalost PLM systému výhodou
  • dobrá znalost Aj - každodenní komunikace a tvorba dokumentace
  • kreativní myšlení, zejména při řešení technických problémů
  • praxe v oblasti konstrukce vzduchotechniky výhodou
  • MS Office - nadstandardní uživatelská znalost (Word, Excel)
  • samostatnost, komunikativnost
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • ŘP skupiny B výhodou

Náplň práce

  • příprava modelů a výkresové dokumentace na základě předepsaných podkladů a nastavených pravidel
  • zabezpečení vhodnosti navrhovaného řešení pro účely produkce
  • komunikace s kolegy z R&D ze zahraniční pobočky (v angličtině)
  • zodpovědnost za efektivitu designu vzhledem ke zvolené technologii
  • práce s parametrickými modely a propojení s Excelem co by zdrojem dat
  • spolupráce na přípravě termínového plánu
  • spolupráce na zdokonalování produktů, zefektivňování výroby a zjednodušování výrobních procesů
  • spolupráce s dodavateli
  • aktivní participace na zlepšování vlastních dovedností

Nabízíme

  • nástupní mzda 30.000 Kč - 40.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • penzijní připojištění 3% z hrubé mzdy (po odpracování 1 roku)
  • jazykové vzdělávání
  • odborné kurzy
  • home office
  • mobilní telefon
  • firemní notebook
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • další zaměstnanecké benefity

Společnost
LINDAB s.r.o.
Adresa
Praha – Ruzyně
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Průmyslový designer, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

LINDAB s.r.o., Barbora Hájková