Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Posila grafického oddělení - i bez praxe, 29.000 Kč/m #Q8nIs

Pracovní náplň:

Jste kreativní a týmový hráč a znáte grafické programy jako například Photoshop nebo CorelDraw? Chcete rozvíjet dosavadní znalosti v oblasti grafiky?
Hledáme asistenta/asistentku grafického oddělení na zajímavou a různorodou práci ( návrhy a vývoj loga, designy obalů atd.)
Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy!

Náplň práce:
- grafické práce - webové, obalové
- zpracování dokumentace
- tvorba prezentací, manuálů
- komunikace s výrobními subjekty

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení
- všeobecný přehled v oblasti grafiky
- 3 dny SICK DAYS
- možnost nákupu výrobků za zaměstnanecké ceny
- stravenky

Požadujeme:

- znalost grafického programu
- spolehlivost
- smysl pro detail
- částečnou znalost AJ

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Ústí nad Orlicí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Asistentka, Fotograf, Grafik, Designer, Asistent v médiích, reklamě, PR, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Eliška Johnson
+420 770 121 924