Jsme česká společnost s mezinárodní působností.
Jsme jedním z leaderů na trhu s outdoorovým oblečením, obuví a doplňky.
Už od roku 2010 oblékáme české olympioniky.
Nejraději spolupracujeme s usměvavými, komunikativními a příjemnými lidmi.
Láká Vás práce pro přední českou sportovní značku?
Pak možná hledáme právě Vás!

Marketingový specialista/ka pro ČR a Slovensko

Hledáme marketingového specialistu se zkušeností s maloobchodním i e-shopovým prodejem na českém a slovenském trhu, který má chuť rozvíjet přední značku outdoorového a sportovního oblečení.

Popis pozice:

• tvorba dlouhodobého i krátkodobého marketingového plánu
• komunikace s obchodními centry v Česku i na Slovensku
• příprava ATL i BTL kampaní a různých komunikačních materiálů v českém i slovenském jazyce
• vyhodnocování kampaní
• spolupráce s marketingovými agenturami
• kompletní zodpovědnost za marketingové výstupy a výsledky