Více informací o společnosti na www.the-clinic.cz

ZDRAVOTNÍ PÉČE O PACIENTY – asistentka zubního lékaře

- Kladete důraz na zvýšenou hygienu, pořádek a čistotu prostředí?
- Jen tak Vás nerozhodí změna tempa?
- Jste bystrá a samostatná?
- Jste pozitivní a nebojíte se práce?
- Ráda spolupracujete s více lékaři, dokážete se přizpůsobit?
- Zvládnete se domluvit v angličtině?
- Máte ráda svou práci?
 
Pokud jste si odpověděli alespoň 5x ano, pak by Vás mohlo zajímat, že naše stomatologická klinika právě teď nabízí prostor spolehlivému člověku s otevřenou náručí, ve které přijímá a pečuje o všechny, kteří to potřebují.
 
Práce ve zdravotním prostředí dokáže být často velmi náročná a vyčerpávající, Vaše role je velmi komplexní, společně s lékařem jste velmi důležitým průvodcem ve zdraví i nemoci každého pacienta.
 
Vy, jako průvodce pacienta a pravá ruka lékaře jste jedinečným a nepostradatelným článkem celého provozu ordinace stomatologa. Díky Vašemu smyslu pro pořádek, zodpovědnosti, vnímavosti, flexibilitě a správnému vyhodnocení každé situace vytváříte bezpečné a důvěrné prostředí pro pacienta i lékaře.
 
Jak si můžete svou roli představit?
 
Jste člověk s otevřenou náručí
Každý pacient, který z jakéhokoliv důvodu přichází k lékaři potřebuje cítit podporu a pocit bezpečí, jen díky tomu se může otevřít případné léčbě nebo pozitivním změnám ve svém životě, které mohou jeho zdraví ovlivnit.
Vašim úkolem bude tedy vytvářet svým přístupem bezpečné a důvěrné zázemí pro pacienta i lékaře. Pacienti mají mnoho otázek:
„Jak bude probíhat vstupní prohlídka?“
„Proč potřebuji rentgen?“
„Kdy mohu po zákroku začít jíst?“
„Antibiotika mám dobrat celá?“
Vždy znáte odpověď, snažíte se pacientovi maximálně vyhovět. Někdy se setkáte i s rozladěným pacientem, protože ho něco bolí, nebo pospíchá nebo má prostě nějaké jiné problémy – Vaším úkolem je takového člověka zvládnou a v klidu a s laskavostí se o něj postarat.
 
Jste pravou rukou lékaře

Znáte každého lékaře, se kterým pracujete, jste loajální, znáte jeho specifika a program ordinační doby, na základě, kterého připravujete ordinaci tak, aby šlo vše hladce. Odborně asistujete při jednotlivých vyšetřeních, např. čtyřruční asistence pod mikroskopem. Jedním pohledem lékaře víte, co potřebuje, zvládáte multitasking. Svým jednáním urychlujete jeho práci, jste jeho psychická podpora, víte, co má rád, a kdy je správný čas mu kávu nebo jiné občerstvení připravit.
 
Jste schopna samostatnosti v organizaci práce

Nečekáte na neustálé podněty lékaře, jste aktivní součástí procesu lékařského výkonu. Během výkonů jste pozorná, nad situací se zamýšlíte a dokážete flexibilně a aktivně reagovat. Zároveň dokážete správně vyhodnotit situaci a reagovat dle potřeb lékaře. Znáte jednotlivé stomatologické výkony, jejich specifika, veškeré nástroje a postupy sterilizace.
 
(výhodou je kurz zubní instrumentářky - rádi zprostředkujeme a finančně podpoříme)
 
Jste tím, kdo dotahuje svou práci do konce

Vaše práce je velmi zodpovědná, vše musí být perfektně uklizené dle řádu každé ordinace a dle požadavků lékaře, nástroje vracíte na svá místa a zajišťujete dostatek materiálu v ordinacích. Po každém pacientovi a každém pracovním dni je ordinace perfektně připravena. Práce lékaře odchází do rukou laboranta mimo kliniku? Zajistíte řádné vyplnění údajů pacienta a informujete recepci o připravené práci.
 
Jste trpělivý posluchač a průvodce

Vašim úkolem je popsat pacientovi každý krok, například při podání léků před zákrokem, nebo RTG zářením, pacient je za všech okolností informován o tom, co se s ním právě děje. Musíte být také trpělivý posluchač, někdy pacientovi od strachu pomůže právě mluvení.
 
Jste mediátorem mezi klientem, lékařem a recepcí

Týmová komunikace a vzájemná souhra je klíčem k úspěchu celé stomatologické ordinace. Někdy je třeba vyřídit vzkaz z laboratoře, který může být pro lékaře velmi důležitý. Když se opozdíte s pacientem v ordinaci, napíšete to na recepci, ta se tak může omluvit čekajícímu pacientovi a zpříjemnit mu čekání například kávou.
 
Jste tím, kdo pečlivě hlídá dostatek pracovního materiálu

Máte naučené pravidelné cykly kontroly expirace léčiv, stavu skladových zásob, nákup dostatečného množství potřebného vyšetřovacího materiálu, nástrojů, léků, desinfekčních, hygienických a ochranných prostředků.
 
Jste tím, kdo řeší všechny možné i nemožné situace pacientů

Někdy Vás překvapí něco, s čím jste se v minulosti nesetkali a Vaším úkolem je si s tím poradit a najít řešení.
Někdy musíte volit, co je důležitější a co ne, co musí být vyřešeno hned a co může chvilku počkat a zda je třeba se poradit s lékařem nebo jinými kolegy. Jste bystrá a pohotová, některé situace je třeba řešit rychle a v klidu.

Jak a kde budete pracovat?
 
Naše klinika se nachází v centru Prahy, v moderní budově Florentinum. Je velmi moderně vybavena a používá nejmodernější technologie v oboru dentální medicíny, jako je například operační mikroskop, 3D rentgen, počítačová 3D modelace CEREC, Airflow Prophylaxis Master. Na klinice působí více lékařů, dentálních hygienistek a zdravotních sester, jste tedy součástí většího kolektivu aktivních lidí. Na pracovní době se domlouváme individuálně ke spokojenosti všech.
 
A ještě něco navíc…
 
Když budete mít chuť se dál rozvíjet, tak se se budete moct účastnit různých zajímavých projektů v oboru medicíny, pomáhat nám s rozvojem a expanzí kliniky na další místa, setkávat se se zajímavými lidmi – mezi naše klienty patří mimo jiné i zahraniční manažeři mezinárodních a úspěšných společností, majitelé firem a další zajímaví lidé.
 
Také Vás naučíme spoustu nových věcí, jako například jak zvládnout 10 požadavků najednou, jak pracovat s velmi náročným klientem, jak vysvětlit nedočkavému klientovi, že musí počkat, jak být i v nelehkých situacích vždy nad věcí a s chladnou hlavou, jak v sobě objevovat nové schopnosti, dovednosti a chuť do práce.
 
Záleží nám na našich pacientech, chceme, aby se u nás cítili dobře. Pokud to cítíte stejně, jste u nás více než vítáni.
 
Těšíme se na Vaše odpovědi
 
Za tým stomatologie The Clinic
Kateřina Chalupová


Informace o pozici

Společnost
THE CLINIC s.r.o.
Adresa
Na Florenci 2116/15, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Laborant, Zdravotní sestra, Vrchní sestra, Zubní instrumentářka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

THE CLINIC MEDICAL - Skutečný lékař, Kateřina Chalupová
Na Florenci 2116/15, 11000 Praha – Nové Město, Česká republika
+420739549401 chalupova@skutecnylekar.cz