Jsme společnost zabývající se projekcí, výrobou a montáží atypických prosklených konstrukcí a fasád z hliníkových profilů a hledáme vhodného uchazeče, který by posílil náš tým na pozici Programátora CNC na provozovně v Praze – Horních Počernicích.

Požadované vzdělání a praxe:

SŠ vzdělání v oboru pozemní stavitelství, strojírenství (s technickým zaměřením)

Zkušenosti v programováním CNC

Očekávané dovednosti:

Znalost práce s PC – MS Office

Praxe v programování

Orientace ve výkresech, výrobní dokumentaci

Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, flexibilita

Orientace v CAD

Znalost programování pro Elumatec výhodou

Uživatelská znalost Angličtiny výhodou

ŘP skupiny B

Náplň práce:

Nastavování výrobního procesu na strojích pro přesné obrábění

Řízení a programování strojů

Dohled nad dodržováním postupů a správnosti obrábění

Úprava připravených programů

Práce dle výkresové dokumentace

Vytváření programů pro CNC stroje Elumatec

Práce v programu EluSoft, Inventor

Optimalizace výroby, úspora materiálu

Nabízíme:

Zázemí stabilní firmy s pracovištěm v Praze – Horních Počernicích

Možnost spolupráce na realizaci prestižních evropských i tuzemských projektů

Práce v jedné z nejvýznamnějších firem tohoto oboru v ČR

Ohodnocení úměrné kvalifikaci a pracovnímu výkonu

Možnost odborného růstu

13. plat

Stravenkový paušál

25 dní dovolené

2 Sick Days

Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění až 900 Kč

Multisport karta

Datum nástupu: ihned

Nástupní mzda:

Od 33.000,- Kč za měsíc dle zkušeností a praxe uchazeče

Vámi zaslané informace budou použity firmou WIEDEN s.r.o. pouze pro potřeby tohoto výběrového řízení, které bude uzavřeno do 31. 7. 2021.

Společnost
WIEDEN s.r.o.
Adresa
Do Čertous 2830/2, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 33 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Výroba a průmysl, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

WIEDEN s.r.o., Hana Lacinová