Zkušební a Kalibrační technik laboratorních přístrojů

Společnost BioTech a.s. hledá do svého týmu uchazeče na pozici zkušební a kalibrační technik. Technik bude provádět měření laboratorních přístrojů po celé ČR. Laboratoř je akreditovaná dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018

Co požadujeme:

  • SŠ vzdělání se zaměřením v elektrotechnickém oboru (výhodou), vhodné i pro absolventy
  • ochota se vzdělávat
  • základní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • technická a manuální zručnost
  • velký důraz je kladen na administrativní zpracování zakázky
  • řidičský průkaz - skupina B (ochota cestovat)
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Náplň práce:

  • validace a kalibrace přístrojů v molekulárně genetických laboratoří po celé ČR
  • agenda spojená s vystavením zkušebního protokolu a kalibračního listu
  • pravidelné školení a účast na mezilaboratorním porovnání laboratoře a dvoustranném porovnání techniků
  • komunikace se zákazníkem
  • navazování obchodních vztahů a hledání nových zákazníků

Co nabízíme:

  • zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • možnost dalšího vzdělání
  • odborný a kariérní růst
  • služební automobil i k osobnímu užití, notebook, mobilní telefon. Osobní přístup.

Společnost:

BioTech a.s.

Služeb 3056/4, Strašnice

10800 Praha 10

Pokaď Vás tato nabídka oslovila a splňujete naše požadavky, prosím kontaktujte nás na e-mailovou adresu a přiložte Váš CV.

Tomáš Míka

+420 604843882

Společnost
GeneTiCA s.r.o.
Adresa
Služeb 3056/4, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Technika a vývoj, Zkušební technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

BioTech a.s., Tomáš Míka
604 843 882