Jsme mezinárodní společnost zaměřující se nejen na marketingový výzkum a nové technologie, ale i na trénink a konzultační činnosti. Snažíme se být zvídaví, inovativní a neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme mladé talenty a zkušené profesionály, kterým zajišťujeme profesionální zázemí a možnost růstu v naší společnosti. Dáváme možnost každému jedinci vyniknout a zaměřit se na oblast, ve které se cítí nejlépe.

Momentálně hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Junior projektový manažer v oblasti automotive

Co vás čeká:

· spolupráce na českých a mezinárodních výzkumných projektech, primárně zaměřujících se na sektor automotive;

· spolupráce na přípravě nabídek a tvorbě dotazníků pro naše klienty;

· vyhodnocování dat, jejich analýza a interpretace;

· pomoc při přípravě výstupů a závěrečných zpráv po obsahové i grafické stránce;

· spolupráce s týmy z České republiky, ale i ze zahraničí;

· pravidelná komunikace a péče o naše klienty.

Co očekáváme:

· vynikající češtinu (C2) a zvládání angličtiny ve verbální i písemné komunikaci (B2);

· logické a analytické myšlení, orientace v datech (Excel) a schopnost jejich interpretace (PowerPoint);

· zájem o výzkumnou činnost a oblast automotive výhodou;

· aktivní a konstruktivní přístup k řešení problémů.

Co vám nabízíme:

· stabilní práci v největší výzkumné a technologické agentuře v ČR;

· odpovídající platové podmínky;

· možnost podílet se na zajímavých projektech pro české i mezinárodní klienty;

· mezinárodní prostředí a zázemí;

· přátelský kolektiv a příjemnou pracovní atmosféru;

· možnost osobního a profesního růstu, propracovaný školící systém;

· řadu firemních benefitů;

· kanceláře v centru Prahy v moderně vybavených prostorách Slovanského domu s krásným vnitroblokem;

· nástup možný od června 2021.

Chceš nás lépe poznat a podívat se jak se u nás žije a pracuje? Pak mrkni na náš Welcome to the Jungle profil!

Společnost
IPSOS s.r.o.
Adresa
Na příkopě 859/22, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Auto - moto, Project Manager, Marketingový výzkum
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

IPSOS s.r.o., Petra Cveková