Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, zastoupená děkanem fakulty, vypisuje výběrové řízení na obsazení místa

Obsluha myčky laboratorního skla

Požadavky:

· střední odborné vzdělání s výučním listem,

· zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost,

· časová flexibilita.

Náplň práce:

· mytí laboratorního skla a dalších laboratorních pomůcek pro jednotlivé katedry,

· obsluha myčky a sušičky laboratorního skla,

· zabezpečení kvality demineralizované vody pro přístroj pravidelnou kontrolou,

· příprava laboratorního skla a plastů ke sterilizaci pro mikrobiologickou laboratoř,

· pravidelný sběr a distribuce prádla do centrální prádelny pro jednotlivé katedry.

Nabízíme:

· práci v prestižní vzdělávací a vědecké instituci Univerzity Karlovy,

· pracovní smlouvu na dobu určitou s předpokladem převedení na dobu neurčitou,

· plný pracovní úvazek,

· pružnou pracovní dobu,

· 5 týdnů dovolené za rok + 5 dnů osobního rozvoje,

· příspěvek na stravování a další příspěvky ze sociálního fondu (např. příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, příspěvek na úroky z úvěru na bydlení),

· zvýhodněné volání pro zaměstnance a rodinné příslušníky,

· FAFÍK – dětská skupina (možnost využít služby dětské skupiny pro děti zaměstnanců fakulty),

· ČSOB motivační program (balíček nadstandardních výhod pro všechny zaměstnance),

· benefity UK (slevy a výhody pro zaměstnance UK u externích subjektů).

Mzdové podmínky dle platného Vnitřního mzdového předpisu Univerzity Karlovy s výhledem navýšení formou přidělení osobního ohodnocení po uplynutí tříměsíční zkušební doby a případně dalších motivačních odměn.

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Kontaktní pracovník:

prof. Ing. Vladimír Wsól, Ph.D. – vedoucí Katedry biochemických věd

Tel.: 495 067 370

Strukturovaný životopis, motivační dopis, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a souhlas k nakládání s poskytnutými osobními údaji zasílejte poštou nebo doručte osobně do 11. 6. 2021 na adresu: Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Ing. Lenka Vlčková – tajemnice, Akademika Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové.

Obálku označte slovy: „VŘ – myčka laboratorního skla“.

Souhlas k nakládání s poskytnutými osobními údaji naleznete na www.faf.cuni.cz – úřední deska.

Společnost
Univerzita Karlova, Farmaceutická Fakulta v Hradci Králové
Adresa
Akademika Heyrovského 1203/8, Hradec Králové
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Firemní školka
Zařazeno: Věda a výzkum, Farmacie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel