Centrum sociálních služeb Praha

Technik pracovník /požární ochrana

Náplň práce:

Vedení agendy revizí a funkčních zkoušek všech pracovišť v organizaci ve spolupráci s externím pracovníkem BOZP a PO.

Revize (elektroinstalace budov a elektro revize spotřebičů, plyn, voda, odtah spalin, kontroly plynových kotlů, zdvihacích zařízení a výtahů, hromosvodů, EPS a EZS, nouzové osvětlení, kamery, hydranty a hasicí přístroje.

Agenda provádění úklidu v organizaci.

Databáze bezpečnostních listů od chemický přípravků.

Odpadové hospodářství.

Zajištění revizí u smluvních partnerů a externích dodavatelů, komunikace s dodavateli a vedoucími pracovišť.

Agenda energie, voda, odpady.

Přeprava osob a materiálu.

Požadavky:

Odborná způsobilost v oblasti PO.

Vyhláška 50, certifikace pro samostatnou činnost výhodou (drobné elektro práce).

ŘP sk. B

Práce na PC

Samostatnost, odpovědnost, manuální zručnost.

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení.

5 týdnů dovolené, sick days, stravenky,

Úvazek 1,0

Místo výkonu práce: Praha 4, Spořilov

Nástup: dohodou

Své žádosti s motivačním listem a životopisem zasílejte do 15. 9. 2021.

Uchazeči, kteří nesplní dané požadavky, nebudou zařazeni do výběrového řízení.

CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.

Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení.

Adresa
Žilinská 2769/2, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Technik požární ochrany
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Centrum sociálních služeb Praha, Dana Kollárová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.