Diecézní charita České Budějovice je nestátní nezisková organizace zaměřená na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci. Pro naši práci je klíčová podpora dárců.

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici fundraiser/fundraiserka, který/která spolu s námi dokáže získávat dárce a podporovatele pro vizi charitního díla a posouvat pomoc lidem v nouzi dále.

Hledáme člověka, který:

- je týmový hráč schopný samostatně pracovat,

- je pozitivně naladěný a věří ve smysl pomoci potřebným bez rozdílu,

- umí přemýšlet v souvislostech, nebojí se čísel a je systematický,

- má rád přesnost, je vytrvalý a nebojí se prezentovat činnost Charity,

- má chuť se pouštět do nových věcí, je inovativní a připraven se dále vzdělávat,

- je orientován v neziskovém sektoru, umí využít svých zkušeností a vazeb,

- má řídící schopnosti, zkušenost s fundraisingem,

- má SŠ/VŠ vzdělání, je aktivní řidič a domluví se jedním světovým jazykem.

Co je náplň práce:

- péče o stávající a získávání nových dárců a partnerů, především z řad fyzických osob a firem,

- samostatná příprava a řízení fundraisingových kampaní a akcí,

- naplňování a monitorování FR strategie s cílem postupného zvyšování počtu dárců i objemu darů,

- práce s databází dárců a podporovatelů,

- přímá komunikace s dárci a partnery, prezentace záměrů organizace,

- práce na fundraisingové strategii a plánu a zajištění jejich dodržování,

- koordinace činnosti fundraiserů v místních Charitách českobudějovické diecéze,

- úzká spolupráce s dalšími kolegy – PR, koordinátor Tříkrálové sbírky aj.

Co nabízíme:

- smysluplnou práci s možností spoluvytvářet další směřování organizace,

- zajímavou kreativní práci na plný úvazek (po dohodě možnost kratšího úvazku),

- možnost plánovat a koordinovat fundraisingové kroky velké stabilní organice a ve spolupráci s kolegy je realizovat,

- kvalitní zaškolení,

- 5 týdnů dovolené,

- férové ohodnocení odpovídají požadovaným kompetencím,

- nástup dohodou.

Pokud vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete emailem strukturovaný životopis s připojením dvou referencí a motivační dopis s vysvětlením, proč se ucházíte o pozici v naší organizaci, nejpozději do 25. 6. 2021.

Výběrové řízení probíhá ve více kolech. Na osobní pohovor do druhého kola budou telefonicky pozváni jen vybraní uchazeči/vybrané uchazečky.

Organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez výběru kandidáta.

Společnost
Diecézní charita České Budějovice
Adresa
Kanovnická 404/18, České Budějovice – České Budějovice 1
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Fundraiser
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diecézní charita České Budějovice, Daniela Písková
+420 734 284 901