Respektovaná, dobře etablovaná a finančně silná firma s dobrou pověstí, řadou unikátních referencí a kvalitním technickým a technologickým zázemím hledá kolegy, odborníky i absolventy pro posílení svého týmu

ASISTENT / -KA VEDENÍ

Náplň práce:

  • zajištění chodu sekretariátu jednatelů a top managementu společnosti
  • podpora vedení společnosti - vedení kalendářů, příprava podkladů pro jednání, prezentace, zápisy z porad, ad hoc úkoly
  • reprezentativní vystupování a jednání s klienty společnosti
  • podílení se na marketingových aktivitách společnosti
  • zajištění hromadné komunikace dovnitř společnosti
  • zpracování korespondence vč. pošty a zajištění oběhu dokladů
  • evidování a řízení podpisové agendy jednatelů a top managementu společnosti
  • komunikace s dodavateli provozních služeb (vstupy, stravování, apod.)
  • vedení hotovostní pokladny managementu a evidování účetních dokladů v IS
  • příprava podkladů pro zpracování mezd pro vedení firmy
  • ve spolupráci s HR managerem organizace firemních akcí
  • zajištění kancelářských potřeb a občerstvení

Požadujeme:

  • vynikající organizační a komunikační schopnosti
  • reprezentativní vystupování
  • uživatelská znalost práce s PC
  • důslednost v plnění úkolů
  • praktičnost v nacházení řešení a strukturovanosti problémů
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zkušenost z obdobné pozice výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno (sick day)
  • obědové menu za velmi výhodných podmínek/stravenkovou kartu
  • MultiSport karta
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • produkty společnosti za zvýhodněné ceny
  • firemní rekreace v Krkonoších
  • pracoviště Modletice
  • stabilní práci v profesionálním týmu vedení společnosti
  • možnost realizace vlastních nápadů a vlastního přístupu k řešení svěřené agendy a svěřených úkolů

Nástup: dohodou

Společnost
BREMA, spol. s r.o.
Adresa
Modletice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.