Znáte pojem CNC, TIG nebo CAD? Máte obchod v krvi? Péče o firemní zákazníky Vám není cizí? Pak je tato nabídka právě pro Vás.

Co bude Vaším úkolem:

  • Key account management – péče o klíčové zákazníky
  • Realizace plánované obchodní strategie
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí a obchodních partnerů
  • Samostatná tvorba obchodních analýz a vyhodnocování tržních podmínek
  • Budování dlouhodobých vztahů a zprostředkování zakázek se stávajícími a potencionálními zákazníky
  • Plánování obratu jednotlivých zákazníků
  • Vytváření cenových nabídek

Potřebné kvalifikační a osobnostní předpoklady:

  • VŠ / SŠ s maturitou (nejlépe strojírenského zaměření)
  • NJ či AJ na komunikativní úrovni (pro obchodní jednání)
  • Zkušenost s obchodem na tuzemském i zahraničním trhu (v oboru strojírenství)
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Znalost MS Office, Excel na pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Týmový hráč
  • Orientace na výsledky
  • Zodpovědnost, preciznost
  • Samostatnost, časová flexibilita

Co na oplátku nabízíme:

  • Nadstandartní a motivující mzda + bonusy na základě uzavřených obchodů
  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Notebook a mobilní telefon
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění
  • Cafeterie
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy

Společnost
Svatavské strojírny s.r.o.
Adresa
Pohraniční stráže 365, Svatava
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Němčina (Výborná)
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel