Naším klientem je ryze česká společnost operující v dalších 13 zemích světa, od Evropy až po USA nebo Austrálii, která nemá v ČR konkurenci. Zaměřují se na vývoj-výrobu chytrých řídících a kontrolních systémů v oblasti energetiky, průmyslových motorů a zařízení. Silná a dynamický firma, která i přes svou velikost a neustálý růst si dokázala zachovat příjemnou kulturu, neformální atmosféru a fajn kolektiv.

Hledáme posilu do produktového týmu, který je zodpovědný za management jednotlivých 'product lines' v portfoliu. Ve spolupráci s vývojovým týmem přenášejí potřeby zákazníka a trhu do reálných produktů a řešení v sektoru 'Power Generation'. Produktový manažer se stará o životní cyklus produktu od počáteční analýzy trhu, přes propagaci, až po implementaci u zákazníka, a ujišťuje se, že produkt nebo řešení je prosperující.

Konkrétní náplň práce?

  • Zodpovědnost za zadaný produkt/product line v sektoru Power Generation
  • Životní cyklus produktu – plánování upgradů, reagování na situaci na trhu, strategie, výzvy a příležitosti s dostupností produktu, uvedení na trh, řízení budgetu, školení, vyřazení z portfolia, atd.
  • Analýza trhu, zákaznických požadavků, konkurence, nových trendů ve specifickém segmentu trhu
  • Komunikace s distributory a koncovými zákazníky za cílem zefektivnění obchodní strategie
  • Spolupráce jak v rámci české centrály, tak i se zahraničními pobočkami

Jaký profil nás zaujme?

  • Zkušenost s product managementem
  • Vzdělání v elektrotechnickém inženýrství výhodou
  • Businessové myšlení a umět ho využít pro denní práci
  • Umění dobře porozumět produktu, aplikaci/implementaci, a trhu
  • Zájem o technické produkty a nové technologie
  • Velmi komunikativní a umět se domluvit (s interními kolegy, obchodnímu partnery, zákazníky)
  • AJ na pokročilé úrovni – pravidelná komunikace se zahraničím
  • Ochota cestovat

Co je klient schopný nabídnout?

  • Vzdělání a školení zaměřené na konkrétní roli a individuální potřeby
  • Možnost samostatně pracovat na projektech, žádný mikromanagment
  • Podílet se na zajímavých projektech s globálním/regionálním charakterem
  • Užívat si flexibilitu jako jednu z firemních hodnot – home office, flexibilní pracovní doba
  • Spousta team buildings a různých akcí – Summer party, dětský den, Vánoční večírky, atd.
  • Mnoho benefitů – 5 týdnů dovolené, bonusový systém, cafeterie, sportovní aktivity, a mnoho dalších
  • Motivační finanční ohodnocení dle seniority

⭐ Jsme otevřeni jak seniorním profilům, tak i čerstvým absolventům s elektrotechnickým vzděláním, kteří chtějí uplatnit své technické znalosti v praxi a nastartovat kariéru v product management

📍 Praha - Holešovice

Společnost
SBR Recruiting
Adresa
Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Marketing, Vrcholový management, Elektrotechnik, Product Manager, Technický ředitel/manažer, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

SBR Recruiting, Veronika Holanová
774 149 706