Společnost Mobis Automotive Czech s.r.o., jakožto nejvýznamnější výrobce modulů a autosoučástek a exkluzivní dodavatel automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech, hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu na pozici:

Administrativní podpora HR oddělení - nástup ihned

Jste komunikativní a zajímá Vás personalistika?
Hledáme novou kolegyni či kolegu, na pomoc s běžnou administrativou. Jedná se o různorodou práci v personalistice, především pomoc s administrativou, PR aktivitami a náborem nových zaměstnanců.

Pozice je vhodná pro absolventy SŠ či VŠ, zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, ale je možné se zaučit i u nás.

Náplň práce:

  • Administrativa spojená s testováním zaměstnanců na onemocnění Covid-19 (zpracování dat, tvorba reportů, zakládání dokumentů)
  • PR aktivity - tvorba propagačních letáků, účast na veletrzích, komunikace se školami
  • spolupráce při náboru nových zaměstnanců (komunikace s uchazeči, účast na pohovorech)
  • spolupráce s kolegy při organizaci firemních akcí (ocenění nejlepší zaměstnanec, předávání dárků..)
  • tvorba reportů, statistik a žádostí
  • komunikace a spolupráce se zaměstnanci ostatních oddělení
  • dodržování zásad práce s citlivými osobními údaji
  • další administrativa (práce s osobními složkami, archivace, práce v systému SAP a firemních interních systémech)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost angličtiny
  • možnost nástupu ihned (červen 2021)
  • uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • zkušenosti s náborem nových zaměstnanců nebo na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
  • zkušenosti s programem SAP - výhodou
  • odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost
  • řidičský průkaz sk. B - výhodou

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu
  • praxi v personalistice
  • skvělý kolektiv
  • moderní pracovní prostředí, nové kanceláře
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • autobusová doprava do/ze zaměstnání zdarma
  • zvýhodněný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované obědy
  • další zaměstnanecké výhody (13. plat, možnost pronájmu vybraných automobilů, 20 + 5 dní dovolené navíc, kulturní akce, odměny při významných událostech a daĺší)

Nástup možný ihned (červen 2021). V případě zájmu zašlete životopis v českém a anglickém jazyce.

Jedná se o zástup za dlouhodobou nemocenskou.

Podrobnosti o zpracování osobních údajů najdete na internetových stránkách www.mobis-auto.cz.

Společnost
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Adresa
Mošnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, Marketingová komunikace, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mobis Automotive System Czech s.r.o., Andrea Odchodnická
556 799 721