Co vás čeká

Baví Vás svět kosmetiky? Chtěli byste nahlédnou pod pokličku toho, jak daný produkt vzniká a být u jeho vývoje až po finální distribuci klientům? Máte podnikatelského ducha a láká Vás možnost podílet se na výstavbě rychle rostoucí mezinárodní společnosti? Nemáte rádi stereotyp, upřednostňujete širší pracovní náplň, organizace a administrativa Vám nejsou cizí? Staňte se součástí našeho týmu v Oroexpert s.r.o., první české firmě, zabývající se výrobou a distribucí profesionální vlasové kosmetiky. Na pozici COO (provozního managera) hledáme kompetentního, samostatného a schopného kandidáta/ kandidátku, který doplní náš 4členný tým 😊.

Náplň práce

- dohled nad každodenním fungováním společnosti (operativa)
- asistence a pravidelný report CEO
- péče o svěřené trhy a klienty (Španělsko, Portugalsko, Rusko) - komunikace nabídek, vyřízení objednávek
- komunikace s výrobcem – plánování výroby, prognózy prodeje
- klasifikace a příprava podkladů pro externího účetního

Tato pozice nabízí dobře vybalancovaný poměr práce front & back office. Umožňuje tak zaměstnanci poznat všechny aspekty a podílet se na výstavbě rychle rostoucí mezinárodní společnosti.

V závislosti na profilu kandidáta, možnost zapojení do vývoje produktů či marketingu.

Nástup ihned.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- český a anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem
- španělština či portugalština velikou výhodou
- preferujeme alespoň středoškolské vzdělání, ekonomické zaměření výhodou
- vynikající organizační schopnost a multitasking
- skvělé komunikační dovednosti, pro-klientsky orientovaná osobnost
- spolehlivost, samostatnost
- pečlivost a orientace na detail
- flexibilita a otevřenost ke změnám
- umět si určit priority a pracovat pod tlakem
proaktivní přístup

Co vám můžeme nabídnout

- platové ohodnocení 35.000 – 45.000 dle zkušeností s možností růstu
- zajímavou a rozmanitou pracovní náplň
- možnost aktivně se podílet na vývoji produktů a na samotném rozvoji firmy
- přátelské prostředí v mladém kolektivu
- flexibilní pracovní dobu s možností home office
- zaměstnanecký slevový program na produkty
- 5 týdnů dovolené
- možnost pracovních cest do zahraničí – veletrhy, návštěvy klientů, školení
- příspěvek na dopravu
- firemní mobil + notebook
- dog-friendly office

V případě zájmu, prosím, posílejte své životopisy v AJ.

Společnost
OROEXPERT s.r.o.
Adresa
Jinonická 804/80, Praha – Košíře
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Vrcholový management, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

OROEXPERT s.r.o., Lucie Perinová
734 575 845