Pro společnost Wi Technology s.r.o., jednoho z největších hráčů na poli B2B obchodu s prémiovou kvalitou příslušenství a náhradními díly pro mobilní telefony, hledáme nového kolegu na pozici: Fakturant/ka

Fakturant/ka

Co bude Vaším úkolem?

  • účtování přijatých a vydaných faktur
  • zpracování přijatých objednávek na zboží - skladové výdejky, příjemky, fakturace, kontrola statusů a práce v interních systémech
  • administrativa spojená s oběhem účetních dokladů
  • kontrola pohledávek a účtování dobropisů

Jaké jsou naše požadavky?

  • zkušenosti se skladovým účetnictvím
  • praxe minimálně 2 roky na obdobné pozici
  • znalost programu Stormware POHODA, znalost programu ABRA Software velkou výhodou
  • pečlivost a systematičnost
  • pozitivní přístup k práci a přátelská osobnost

Co Vám můžeme nabídnout?

  • práci v dynamickém a mladém kolektivu v rychle rostoucí společnosti
  • různorodou práci a možnost profesního růstu
  • finanční ohodnocení dle zkušeností
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • balíček firemních benefitů (stravenky, teambuildingy, káva zdarma a další…)

NÁSTUP – ideálně IHNED

Společnost
Witty s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1472/11, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Dog-friendly office
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Fakturant/fakturantka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel